Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Disk Defrag 1.4.16.308

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 381

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Disk Defrag 1.4.16.308

Auslogics Disk Defra 1.4 to bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzie do defragmentacji dysków twardych.

Program działa niezwykle szybko i precyzyjnie co zdecydowanie wyróżnia go spośród konkurencji. Wszystkie wykonane przez aplikację czynności są skrupulatnie zapisywane i przedstawiane użytkownikowi w postaci przejrzystych raportów. Dodatkowym atutem jest bardzo prosta, intuicyjna obsługa aplikacji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • Unlocker

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Disk Defrag 1.4.16.308Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie