Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Disk Defrag 1.4.16.308

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogics Pty Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 1,4 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 382

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Disk Defrag 1.4.16.308

Auslogics Disk Defra 1.4 to bezpłatne i łatwe w obsłudze narzędzie do defragmentacji dysków twardych.

Program działa niezwykle szybko i precyzyjnie co zdecydowanie wyróżnia go spośród konkurencji. Wszystkie wykonane przez aplikację czynności są skrupulatnie zapisywane i przedstawiane użytkownikowi w postaci przejrzystych raportów. Dodatkowym atutem jest bardzo prosta, intuicyjna obsługa aplikacji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Disk Defrag 1.4.16.308Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie