Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Disk Defrag 3.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogic
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.11.2010
Data modyfikacji: 14.11.2011
Rozmiar: 4.36 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 289

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Auslogics Disk Defrag 3.3

Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej. Mamy co prawda w systemie Windows opcję defragmentacji, jednak twórcy Auslogics Disk Defrag 3 twierdzą, że ich produkt jest bardziej skuteczny. Czy to prawda? Cóż, można przekonać się o tym w każdej chwili samemu. Download Auslogic Disk Defrag jest całkowicie darmowy, a dostajemy pełną wersję aplikacji.

Jak działa Auslogics Disk Defrag 3? Najpierw szybko skanuje wskazany twardy dysk, a potem planuje ponowne rozmieszczenie plików w ten sposób, by były one rozłożone optymalnie. Pozwoli to  na uzyskanie większej ilości miejsca oraz przyśpieszenie działania zarówno twardego dysku, jak i systemu operacyjnego. W przeciwieństwie od systemowej defragmentacji, ta dokonywana jest o wiele szybciej. Ponieważ mamy do czynienia z polską wersją, wszystkie komendy i opcje będą dla wszystkich jak najbardziej zrozumiałe. Na końcu pracy programu otrzymujemy szczegółowy raport, opisujący dokonane zmiany. Dzięki temu wiemy, jak Disk Defrag 3 polepszył działanie twardego dysku.  Czego więcej chcieć od tego typu aplikacji?

ADD 3 to programik, który przyda się na każdym dosłownie komputerze. Przeprowadzana raz na miesiąc defragmentacja pozwoli na utrzymanie w należytej kondycji twardego dysku, dzięki czemu możemy być bardziej bezpieczni o dane, które się na nim znajdują. A ponieważ jest to program darmowy, polecamy jego wypróbowanie! Wystarczy tylko kliknąć na poniższy link, aby rozpoczęło się jego pobieranie. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Disk Defrag 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie