Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Auslogics Registry Defrag 6

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Auslogic
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Rozmiar: 5 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 255

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Auslogics Registry Defrag 6

Defragmentacja twardego dysku to proces, który lepiej rozkłada na nim pliki. Służy także temu, by urządzenia pracowało szybciej. Można także przyśpieszyć pracę całego systemu poprzez dokonanie również defragmentacji rejestru. Jest to proces nieco inny niż czyszczenie, jednak równie dobrze pomaga w optymalizacji całości. Urządzeniem służącym do takiej operacji jest Auslogics Registry Defrag 6, przeznaczony dla wszystkich systemów Windows.

Jak działa? Przede wszystkim scala niewykorzystaną przestrzeń w plikach zawierających tak istotne elementy, jak ustawienia systemu oraz aplikacje działające w tle. Po dokonaniu całego procesu jest wyświetlany raport, który można zapisać w formacie HTML. Nie ma co prawda wydania Auslogic Registry Defrag pl, jednak jego obsługa jest dziecinnie prosta i nie potrzeba znajomości angielskiego do używania tej aplikacji. Wystarczy kilka kliknięć i już zaczyna się proces defragmentacji rejestru.

Download Auslogics Registry Defrag zajmuje tylko chwilę – plik instalacyjny ma nieco ponad 5 MB. Jest to wersja testowa aplikacji, pozwalająca na używanie jej przez określony czas. Jeżeli komuś się spodoba, może nabyć klucz aktywacyjny pełnej wersji u producenta. Cena wynosi niecałe 20 dolarów, czyli około 60 złotych. Przyda się to w sytuacji, gdy mamy kilka maszyn i zależy nam na ich optymalnym działaniu. Defragmentowanie wszystkich rejestrów raz na 2-3 tygodnie pozwoli zachować je w optymalnej kondycji.

Zachęcamy do zapoznania się z tym programem – każdy lubi mieć maszynę działającą w pełni swych możliwości, a to zapewnia właśnie Auslogics Registry Defrag 6. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • TeraCopy

  TeraCopy 1.22 to aplikacja przyspieszająca proces kopiowania większych ilości plików. Program stosuje technologię regulacji wielkości bufora systemowego bądź asynchronicznego kopiowania plików między dyskami.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Auslogics Registry Defrag 6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie