Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Attribute Changer 6.10c

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Romain Petges
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Rozmiar: 902 Kb
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 212

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Attribute Changer 6.10c

Attribute Changer to darmowa aplikacja służąca do zmiany atrybutów plików w systemie Windows. Program pozwala również na zmianę atrybutów katalogów. Attribute Changer integruje się w powłoką Windows, wystarczy więc wybrać z menu kontekstowego pliku komendę „change attributes”. Attribute Changer 6 po polsku nie jest dostępny.

Zamiany, jakie można wykonać przy pomocy Attribute Changer w atrybutach plików to: data i  czas utworzenia, modyfikacji i dostępu oraz kompresja NTFS. Dzięki programowi można monitorować zmiany pliku. Dodatkowo, wszystkie modyfikacje będą zapisywane w pliku raportu. Attribute Changer pozwala szukać plików według ich atrybutów.

Licencja
Attribute Changer 6 dostępny jest za darmo na licencji freeware.

Wymagania systemowe
W przypadku Attribute Changer 6 download możliwy jest na systemach: Windows 7, 2000, XP i Vista.

Pobierz inne narzędzia dyskowe i plikowe, znajdujące się w kategorii.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Attribute Changer 6.10cAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie