Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ATTO Disk Benchmark 2.47

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ATTO Technology, Inc.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 16.11.2011
Rozmiar: 422 KB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 226

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ATTO Disk Benchmark 2.47

ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych. Program ma możliwość sprawdzania dysków twardych, dysków typu pendrive, dysków SSD, kart pamięci itp. Można go również używać do badania konfiguracji kontrolerów RAID. Program robi pomiary na podstawie operacji zapisu i odczytu różnej wielkości pakietów danych. Dzięki temu użytkownik może zobaczyć jakie są parametry i szybkość dysku podczas faktycznego działania urządzenia. To znaczy wtedy kiedy używamy dysku do zapisywania na nim różnych danych.

Narzędzie umożliwia między innymi określenie rozmiaru transferowanych pakietów danych w przedziale od 0,5 do 8192 KB oraz całkowity rozmiar plików, które z kolei mogą mieć od 64 KB do 2 GB. Możemy również określić ilość operacji  zapisu i odczytu, które będą wykonywane jednocześnie, umożliwiając dzięki temu przeprowadzanie testów w trybie ciągłym. Program posiada również funkcję porównania I/O.  Dodatkowo ATTO Disk Benchmark umożliwia zestawienie wyników w postaci wykresów, zapisywanie ich oraz drukowanie. Dużym plusem aplikacji jest brak konieczności jej instalowania. Natychmiast po ściągnięciu na komputer narzędzie jest gotowe do użycia.


Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ATTO Disk Benchmark 2.47Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie