Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AmpView 3.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Nikolay Petrochenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Data modyfikacji: 24.04.2013
Rozmiar: 640 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 753

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AmpView 3.3

AmpView to wtyczka do programu Total Commander, za pomocą której możemy odtwarzać pliki z muzyką.

Plug-in obsługuje następujące formaty kompresji muzyki: WAV, MP3, MP2, MP1, Ogg Vorbis, WMA i MIDI. Obsługuje BASS sound system (bass.dll, basswma.dll). Wspierane są również formaty MOD music and MO3 music (MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX). Programik odczytuje playlisty, pozwala edytować tagi oraz wyświetla informacje o plikach (kanały, bitrate etc.), wygląd możemy dowolnie modyfikować pobranymi z internetu skórkami.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AmpView 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie