Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AmpView 3.3

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Nikolay Petrochenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.08.2008
Data modyfikacji: 24.04.2013
Rozmiar: 640 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 753

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AmpView 3.3

AmpView to wtyczka do programu Total Commander, za pomocą której możemy odtwarzać pliki z muzyką.

Plug-in obsługuje następujące formaty kompresji muzyki: WAV, MP3, MP2, MP1, Ogg Vorbis, WMA i MIDI. Obsługuje BASS sound system (bass.dll, basswma.dll). Wspierane są również formaty MOD music and MO3 music (MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX). Programik odczytuje playlisty, pozwala edytować tagi oraz wyświetla informacje o plikach (kanały, bitrate etc.), wygląd możemy dowolnie modyfikować pobranymi z internetu skórkami.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AmpView 3.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie