Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Altap Salamander 2.52 beta

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ALTAP, Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 3 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 126

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Altap Salamander 2.52 beta

Altap Salamander 2.52 beta to ciekawy menadżer plików dla Windows, którego możliwości można rozbudowywać przez system wtyczek - pluginów.

Aplikacja dostarcza wszystkich standardowych funkcji (operacji na plikach i folderach) manadżera plików opartego na dwóch panelach. Poprzez dodatkowe wtyczki można go rozbudować min. o kompresor plików czy przeglądarke.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Unlocker

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Altap Salamander 2.52 betaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie