Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Altap Salamander 2.52 beta

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ALTAP, Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 3 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 125

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Altap Salamander 2.52 beta

Altap Salamander 2.52 beta to ciekawy menadżer plików dla Windows, którego możliwości można rozbudowywać przez system wtyczek - pluginów.

Aplikacja dostarcza wszystkich standardowych funkcji (operacji na plikach i folderach) manadżera plików opartego na dwóch panelach. Poprzez dodatkowe wtyczki można go rozbudować min. o kompresor plików czy przeglądarke.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Unlocker

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Altap Salamander 2.52 betaAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie