Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis True Image Home 2010

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Acronis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 740

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis True Image Home 2010

Acronis True Image Home 2010 najnowszy program do tworzenia obrazów dysków twardych, partycji, folderów i plików. Program umożliwia tworzenie kopii całego dysku, ze wszystkimi zgromadzonymi na nim informacjami lub poszczególnych, wybranych plików. Acronis True Image Home 2010 za darmo można używać na licencji trial przez miesiąc. Acronis True Image Home 2010 po polsku będzie dostępny w lutym 2010. Sprawdź sam możliwości Acronis True Image Home 2010 – pobierz klikając w zielony przycisk pod tekstem.

Do czego przydaje się Acronis True Image Home 2010? W wyniku rożnych nieprzyjemnych wypadków (awarie czy wirusy) jesteśmy ciągle narażeni na utratę danych. Aby zapobiec utracie ważnych informacji należy sporządzić kopię zapasową dysku lub plików i do tego właśnie służy Acronis True Image Home 2010. Program pozwala stworzyć kopię całej zawartości komputera, wraz z systemem, danymi aplikacji i wszystkimi plikami lub kopie tylko wybranych folderów. Program daje możliwość tworzenie kopii zapasowych jednym kliknięciem, przeszukiwania archiwów pod kątem nazw i treści plików, archiwizowania plików jednocześnie na dysku twardym i dysku USB, wycofywania zmian systemowych oraz wykrywania kopii zapasowych po zaledwie jednej konfiguracji. Pobierz już teraz Acronis True Image za free.

Acronis True Image Home cechuje bardzo łatwa obsługa i przyjazny interfejs, sprawiający, że tworzenie kopii zapasowych nie jest problemem dla początkujących użytkowników. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie, ściągnij szczegółową instrukcję obsługi Acronis True Image - tutorial ze strony angielskiej producenta (www.acronis.com). Dla polskich użytkowników Acronis możliwy jest download podręcznika w wersji polskiej na www.acronis.pl. Na tych stronach odbiorcy komercyjni znajdą doskonałe programy Acronis True Image na server. Przy okazji warto wspomnieć o często powtarzających się błędach w pisowni programu. Błędne wyrażenia takie jak: Acronis TrueImage, Acronis Tru Image czy Acronis TrueImage Home utrudniają odnalezienie oryginalnego oprogramowania.

Licencja i cena
Acronis True Image Home 2010 jest free na licencji trial, w ograniczeniem działa do 30 dni. Po tym okresie należy wykupić klucz rejestracyjny na stronie firmy Acronis do wersji 2010 w cenie 29.95 euro (na jedno stanowisko, zakup kilku licencji daje korzystny rabat). Użytkownicy starszych wersji, w tym Acronis 2009 pl mogą taniej nabyć upgrade. Po zakupie Acronis True Image Home, producent oferuje download darmowych aktualizacji. Zanim kupisz, pobierz Acronis True Image Home 2010 i zrób darmowy test.

Wymagania systemowe i wersje językowe

Instalując Acronis True Image Home 2010 na Windows XP należy pamiętać o doinstalowaniu dodatku Service Pack 3. Nie będzie problemów z  uruchomieniem Acronis True Image na Windows Vista. Oficjalnie potwierdzono współpracę Acronis True Image Home 2010 z Windows 7. Wszystkie systemy obsługiwane są w wersjach 32- i 64bitowych. Najnowsza wersja Acronis w wersji pl ukaże się dopiero w pierwszym kwartale 2010. Jeśli wolisz starszą wersję programu w języku polskim, pobierz Acronis True Image 11 z działu Narzędzia.

Nie zapomnij - jeśli pobierzesz teraz Acronis True Image Home 2010, wersję pl menu dodasz już za miesiąc. Poza Acronis True Image Home 2010 do pobrania czekają podobne programy i inne najnowsze narzędzia dyskowe.­ Zobacz także najnowsza wersje programy dostępną pod tym linkiem:­ Acronis True Image Home­.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis True Image Home 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie