Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis® Disk Director Suite 10.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Arconis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 68.8 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2166

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis® Disk Director Suite 10.0

Acronis Disk Director Suite 10.0 to wszechstronne acz niezwykle proste w obsłudze narzędzie do partycjonowania dysków twardych.

Acronis Disk Director Suite to oprócz programu partycjonującego również bogaty zestaw innych narzędzi dyskowych. Program w swojej funkcjonalności łączy wszystkie przydatne narzędzia, które dotąd rozproszone były w różnych programach. Acronis Disk Director Suite dostarcza nam więc również narzędzie do odzyskiwania utraconych bądź usuniętych partycji, menadżer startu systemu pozwalający na instalowanie różnych systemów operacyjnych na jednym komputerze. Inne funkcje Acronis Disk Director Suite to zmiana wielkości, kopiowanie i przesuwanie partycji bez straty przechowywanych na niej informacji, optymalizacja wykorzystania dysków twardych oraz zabezpieczanie szczególnie cennych danych przed przypadkowym usunięciem.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis® Disk Director Suite 10.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie