Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis® Disk Director Suite 10.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Arconis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 68.8 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2166

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis® Disk Director Suite 10.0

Acronis Disk Director Suite 10.0 to wszechstronne acz niezwykle proste w obsłudze narzędzie do partycjonowania dysków twardych.

Acronis Disk Director Suite to oprócz programu partycjonującego również bogaty zestaw innych narzędzi dyskowych. Program w swojej funkcjonalności łączy wszystkie przydatne narzędzia, które dotąd rozproszone były w różnych programach. Acronis Disk Director Suite dostarcza nam więc również narzędzie do odzyskiwania utraconych bądź usuniętych partycji, menadżer startu systemu pozwalający na instalowanie różnych systemów operacyjnych na jednym komputerze. Inne funkcje Acronis Disk Director Suite to zmiana wielkości, kopiowanie i przesuwanie partycji bez straty przechowywanych na niej informacji, optymalizacja wykorzystania dysków twardych oraz zabezpieczanie szczególnie cennych danych przed przypadkowym usunięciem.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis® Disk Director Suite 10.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie