Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis Backup & Recovery 10

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Acronis Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 341

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis Backup & Recovery 10

Acronis Backup & Recovery 10 jest programem pozwalającym tworzyć kopie zapasowe i odzyskiwać dane, który zastąpi rodzinę produktów Acronis True Image. Z pomocą Acronis Backup & Recovery 10 można przywrócić do stanu sprzed awarii całe dyski z systemami lub pojedyncze  programy, pliki lub ustawienia. Systemy, jakie obsługuje Acronis to Linux i Windows na serwerach i stacjach roboczych. Program współpracuje z następującymi środowiskami wirtualnymi: VMware, Microsoft Hyper-V, Citrix XenServer i Parallels. Bardzo dobra wiadomością jest dostępność Acronis w wersji pl. Wypróbuj Acronis 10 za darmo.

Acronis Backup & Recovery 10 został oparty o najnowszą technologię tworzenia obrazów dysku i przywracania systemów od podstaw. Do tej pory systemy deduplikacji danych były drogie i dlatego korzystały z nich przede wszystkim duże firmy ale Acronis Backup & Recovery 10 jest oferowany w przystępnej cenie. Acronis Backup & Recovery 10 umożliwia zmniejszenie zarchiwizowanych dane do 10% ich poprzedniego rozmiaru. Tak ogromne obniżenie ilości miejsca potrzebnego na przechowywanie informacji jest doskonałym sposobem na spore oszczędności. Do tego program pozwala oszczędzić czas dzięki automatyzacji tworzenia kopii zapasowych czy odzyskania danych. Program działa w środowiskach fizycznych i wirtualnych. Sprawdź działanie Acronis 10 - download za strony producenta po rejestracji.

Licencja
Firma Acronis oferuje download Acronis Backup & Recovery 10 bezpłatnie na licencji trial. Aby pobrać plik instalacyjny należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie oficjalnej, gdzie zostaniesz przeniesiony po kliknięciu przycisku POBIERZ.

Cena
Ceny producenta za Acronis 10 są zależne od wielkości firmy. Koszt Acronis Backup & Recovery 10 Workstation dla małej firmy to to $74 ($99 w wersji Advanced).  Acronis Backup & Recovery 10 Advanced Server kosztuje $499 w wersji dla small business a dla dużych przedsiębiorstw to $1,219.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich działa Acronis: Windows 2000 Server SP 4+, Windows 2003 Server SP 2+ x32 i x64, Windows 2008 Server SP2 x32 i x64, Linux od wersji 2.4.18 jądra oraz glibc 2.3.2. (przykładowe obsługiwane dystrybucje: Red Hat Enterprise 5 & 4, CentOS 5 & 4, Fedora 10 & 9, Ubuntu 8.10 & 9.04, Debian 4, SLES 10, OpenSUSE 11, Asianux 3.0).

Wypróbuj Acronis Backup & Recovery za free. Pobierz inne programy firmy Acronis, w tym Acronis True Image Home 2010 z działu Narzędzia. ­Zobacz także najnowsza wersje programy dostępną pod tym linkiem:­ Acronis True Image Home­

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis Backup & Recovery 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie