Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis Backup & Recovery 11

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Acronis
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 289

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis Backup & Recovery 11

Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym. Program ten został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach przetrzymujących na komputerach ważne dane, których utrata mogłaby przysporzyć sporo problemów. Aplikacja umożliwia zarówno przywracanie danych, jak i całego systemu operacyjnego i to bez potrzeby instalowania go na nowo. Wystarczy tylko wybrać utworzony wcześniej obraz systemu, z dysku komputera lub nośnika danych, a program sam przywróci wszelkie pliki i ustawienia. Użytkownik ma także możliwość umieszczenia obrazu danych w chmurze, a więc na wirtualnym serwerze, gdzie będzie on bezpiecznie przetrzymywany i w zależności od ustawień, np. aktualizowany o te zmiany, które zaszły od czasu jego utworzenia. Download Acronis Backup & Recovery pozwala na jednoczesne wykonanie kopii zapasowych danych, w aż pięciu różnych lokacjach, dzięki czemu jego użytkownicy mogą czuć się bezpieczni o swoje dane.

Program pozwala na zautomatyzowanie procesu wykonywania kopii bezpieczeństwa, przez co każda z nich może być tworzona samodzielnie, według ustalonego wcześniej harmonogramu. Odzyskiwanie danych w Acronis Backup & Recovery jest bardzo proste i szybkie, dzięki przyjaznemu interfejsowi i nowoczesnym technikom tworzenia kopii danych. Z wersji testowej programu można korzystać zupełnie za darmo przez okres 15 dni.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • IObit Smart Defrag

  IObit Smart Defrag to jeden z najlepszych i do tego darmowych programów do defragmentacji dysków, który odznacza się szybkością działania i licznymi opcjami wpływającymi na jego efektywność.

 • AOMEI Partition Assistant

  AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis Backup & Recovery 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie