Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Acronis Backup & Recovery 11

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Acronis
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 288

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Acronis Backup & Recovery 11

Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym. Program ten został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach przetrzymujących na komputerach ważne dane, których utrata mogłaby przysporzyć sporo problemów. Aplikacja umożliwia zarówno przywracanie danych, jak i całego systemu operacyjnego i to bez potrzeby instalowania go na nowo. Wystarczy tylko wybrać utworzony wcześniej obraz systemu, z dysku komputera lub nośnika danych, a program sam przywróci wszelkie pliki i ustawienia. Użytkownik ma także możliwość umieszczenia obrazu danych w chmurze, a więc na wirtualnym serwerze, gdzie będzie on bezpiecznie przetrzymywany i w zależności od ustawień, np. aktualizowany o te zmiany, które zaszły od czasu jego utworzenia. Download Acronis Backup & Recovery pozwala na jednoczesne wykonanie kopii zapasowych danych, w aż pięciu różnych lokacjach, dzięki czemu jego użytkownicy mogą czuć się bezpieczni o swoje dane.

Program pozwala na zautomatyzowanie procesu wykonywania kopii bezpieczeństwa, przez co każda z nich może być tworzona samodzielnie, według ustalonego wcześniej harmonogramu. Odzyskiwanie danych w Acronis Backup & Recovery jest bardzo proste i szybkie, dzięki przyjaznemu interfejsowi i nowoczesnym technikom tworzenia kopii danych. Z wersji testowej programu można korzystać zupełnie za darmo przez okres 15 dni.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Acronis Backup & Recovery 11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie