Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY FineReader 10 Home Edition

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: ABBYY Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.03.2011
Rozmiar: 110 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ABBYY FineReader 10 Home Edition

ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny. Przyda się z pewnością nie tylko grafikom, ale też innym użytkownikom prywatnym. Trzeba zaznaczyć, że zabronione jest używanie tej aplikacji przez firmy czy biura – jest ona tylko do użytku domowego. Jako że koszt programu to prawie 130 złotych, warto wykonać jego download w wersji demonstracyjnej, który pokaże, jakie możliwości daje.

Jest to wydanie ABBYY FineReader 10 pl, a więc nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Rozpoznaje on nie tylko grafikę, ale również pismo drukowane, tabelki, formuły chemiczne, hiperłącza i tekst w pionie. Pobierz ABBYY FineReader 10 Home Edition i przekonaj się, jak prosty i przyjazny dla użytkownika jest interfejs tej aplikacji. Mamy tu obsługę wszystkich popularnych plików graficznych: JPG, png, tiff, bmp, czy też pcx. Co warto podkreślić, aplikacja pozwala na zapis w formacie PDF.

ABBYY FineReader 10 Home Edition działa na Windows 7, XP i Vista. Istnieją także wydania na Linux – dostępne są na osobnej stronie naszego portalu. Posiadaczy pakietu Office z pewnością zainteresuje opcja przenoszenia zaledwie jednym kliknięciem drukowanego tekstu do programów Word i Excel. Wypada na koniec dodać, że pobieranie aplikacji w wersji demo może zając nieco czasu – instalka ma prawie 400 MB. Jeśli jednak ktoś szuka tego typu aplikacji, z pewnością cierpliwie zaczeka. FineReader 10 HE zalicza sie do jednych z najlepszych programów w swojej klasie.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY FineReader 10 Home EditionAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie