Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY FineReader Home 9.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: AutoID Polska S.A
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2927

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ABBYY FineReader Home 9.0

ABBYY FineReader 9.0 Home Edition to program służący do przekształcania zeskanowanych dokumentów na postać edytowalną. Dzięki zastosowaniu w ABBYY FineReader 9.0 nowoczesnej technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technol­ogy) program przetwarza dokumenty o niskiej jakości z wysoką precyzją. Program analizuje poszczególne części dokumentu takie jak nagłówek, treść, tabele, grafikę. ABBYY FineReader Home 9.0 działa po polsku. Wypróbuj ABBYY FineReader Home 9.0 – pobierz za darmo.

ABBYY FineReader Home 9.0 umożliwia zachowanie oryginalnego układu strony wraz z adnotacjami wokół obrazków, pionowym układem tekstu, formatem kolumn, rozmiarem czcionek, stopkami, numeracją stron i ­przypisami. Program rozpoznaje hiperłącza i odtwarza je w plikach Microsoft Word, PDF i HTML. FineReader rozpoznaje zniekształcony obraz, co pozwala przetwarzać, na przykład, skany z grubej książki lub dużego plakatu. ABBYY radzi sobie ze zdjęciami nieostrymi lub wykonanymi przy złym oświetleniu. Najnowszy FineReader posiada bardziej przyjazny interfejs, prostszą obsługę i podpowiedzi pozwalające uzyskać najlepsze rozpoznawania. Pobierz demo ABBYY FineReader Home 9.0 za free.


Przetwarzane formaty obrazu

ABBYY FineReader OCR rozpoznaje następujące formaty obrazu: bmp, dib, rle, dcx, jpg, jpeg, tif, tiff, pcx, png. Dodatkowo ABBYY Fine Reader pozwala zachowywać obrazy w formatach: bmp, dib, rle, JPG, jpeg, tif, tiff, png, jp2, j2k. Dokumenty rozpoznane przez ABBYY FineReader Home 9.0 zapiszesz w PDF, rtf, txt, doc, xls, html. Sprawdź także ABBYY FineReader Pro.

Licencja

Wypróbuj ABBYY FineReader Home 9.0 za darmo na licencji demo. Należy podkreślić, żeABBYY FineReader Home 9.0, którego download jest tu możliwy, przeznaczony jest jedynie do użytku domowego. Jeśli jesteś odbiorcą komercyjnym, pobierz ABBYY FineReader 9.0 Professional Edition z naszego serwisu.

Cena

ABBYY FineReader Home 9.0 pl kosztuje 199 PLN. Jest to cena brutto dostępna na stronie oficjalnej producenta – finereader.pl.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich pracuje ABBYY FineReader Home 9.0 to Windows XP, Windows Server 2003, Windows 2000. ABBYY FineReader Home 9.0 współpracuje z Vista. Nie ma na razie oficjalnych informacji dotyczących kompatybilności ABBYY FineReader Home 9.0 z Windows 7. ABBYY FineReader Home 9.0 na Linux nie jest dostępny.

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor 1GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 512 MB RAM na każdy dodatkowy rdzeń procesora, 250 MB wolnego miejsca na dysku na instalację i 512 MB dla bezproblemowego działania programu, skaner zgodny z TWAIN lub WIA, karta graficzna i monitor o rozdzielczości XGA 1024x768 lub więcej.

Pobierz również ABBYY FineReader Professional Edition z naszego serwisu. Oprócz ABBYY FineReader download innych darmowych programów z działu Grafika i Biuro.

­

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • HP USB Disk Storage Format Tool

  HP USB Disk Storage Format Tool jest to darmowa aplikacja służąca do formatowania pendrive'ów oraz innych przenośnych dysków

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY FineReader Home 9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie