Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ABBYY FineReader Home 9.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: AutoID Polska S.A
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.12.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2927

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis ABBYY FineReader Home 9.0

ABBYY FineReader 9.0 Home Edition to program służący do przekształcania zeskanowanych dokumentów na postać edytowalną. Dzięki zastosowaniu w ABBYY FineReader 9.0 nowoczesnej technologii adaptatywnego rozpoznawania dokumentów (Adaptive Document Recognition Technol­ogy) program przetwarza dokumenty o niskiej jakości z wysoką precyzją. Program analizuje poszczególne części dokumentu takie jak nagłówek, treść, tabele, grafikę. ABBYY FineReader Home 9.0 działa po polsku. Wypróbuj ABBYY FineReader Home 9.0 – pobierz za darmo.

ABBYY FineReader Home 9.0 umożliwia zachowanie oryginalnego układu strony wraz z adnotacjami wokół obrazków, pionowym układem tekstu, formatem kolumn, rozmiarem czcionek, stopkami, numeracją stron i ­przypisami. Program rozpoznaje hiperłącza i odtwarza je w plikach Microsoft Word, PDF i HTML. FineReader rozpoznaje zniekształcony obraz, co pozwala przetwarzać, na przykład, skany z grubej książki lub dużego plakatu. ABBYY radzi sobie ze zdjęciami nieostrymi lub wykonanymi przy złym oświetleniu. Najnowszy FineReader posiada bardziej przyjazny interfejs, prostszą obsługę i podpowiedzi pozwalające uzyskać najlepsze rozpoznawania. Pobierz demo ABBYY FineReader Home 9.0 za free.


Przetwarzane formaty obrazu

ABBYY FineReader OCR rozpoznaje następujące formaty obrazu: bmp, dib, rle, dcx, jpg, jpeg, tif, tiff, pcx, png. Dodatkowo ABBYY Fine Reader pozwala zachowywać obrazy w formatach: bmp, dib, rle, JPG, jpeg, tif, tiff, png, jp2, j2k. Dokumenty rozpoznane przez ABBYY FineReader Home 9.0 zapiszesz w PDF, rtf, txt, doc, xls, html. Sprawdź także ABBYY FineReader Pro.

Licencja

Wypróbuj ABBYY FineReader Home 9.0 za darmo na licencji demo. Należy podkreślić, żeABBYY FineReader Home 9.0, którego download jest tu możliwy, przeznaczony jest jedynie do użytku domowego. Jeśli jesteś odbiorcą komercyjnym, pobierz ABBYY FineReader 9.0 Professional Edition z naszego serwisu.

Cena

ABBYY FineReader Home 9.0 pl kosztuje 199 PLN. Jest to cena brutto dostępna na stronie oficjalnej producenta – finereader.pl.

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne, na jakich pracuje ABBYY FineReader Home 9.0 to Windows XP, Windows Server 2003, Windows 2000. ABBYY FineReader Home 9.0 współpracuje z Vista. Nie ma na razie oficjalnych informacji dotyczących kompatybilności ABBYY FineReader Home 9.0 z Windows 7. ABBYY FineReader Home 9.0 na Linux nie jest dostępny.

Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor 1GHz, 512 MB pamięci RAM oraz 512 MB RAM na każdy dodatkowy rdzeń procesora, 250 MB wolnego miejsca na dysku na instalację i 512 MB dla bezproblemowego działania programu, skaner zgodny z TWAIN lub WIA, karta graficzna i monitor o rozdzielczości XGA 1024x768 lub więcej.

Pobierz również ABBYY FineReader Professional Edition z naszego serwisu. Oprócz ABBYY FineReader download innych darmowych programów z działu Grafika i Biuro.

­

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • ABBYY FineReader 10 Home Edition

  ABBYY FineReader 10 Home Edition to najnowsza wersja programu, będącego nieco odchudzoną wersję komercyjnej edycji Pro. Aplikacja ta pozwala na zmianę zeskanowanego obrazu w pełni edytowalny.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ABBYY FineReader Home 9.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie