Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Commander 8.01

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Christian Ghisler & Co.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Data modyfikacji: 22.08.2012
Rozmiar: 5,6 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 44745

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Total Commander 8.01

Total Commander 7.56 to aplikacja uchodząca za jeden z najlepszych istniejących menadżerów plików dla Windows. To zarazem „spadkobierca”  kultowego już Windows Commandera, jednak ma w porównaniu z tamtym o wiele więcej opcji i możliwości. Można się przekonać o tym w każdej chwili – downlaod Total Commander jest całkowicie bezpłatny i możliwy z tej właśnie strony.

Mamy tu klasyczny interfejs, składający się z dwóch okienek. Możemy dzięki temu łatwo i szybko przeprowadzać takie operacje, jak kopiowanie/przenoszenie plików, porównywanie zawartości folderów, itp. Dodatkowo jedno z okienek może pełnić rolę klienta FTP/FXP. Total Commander pl posiada wsparcie dla obsługi plików skompresowanych w kilkunastu różnych formatach, dostęp do używanych w palmtopach systemów Pocket PC, a także podgląd dokumentów HTML. To jeszcze nie wszystko, co oferuje ten menadżer. Jednak zamiast o tym czytać, po prostu pobierz Total Commander i przekonaj się o tym samemu!

Jako że aplikacja posiada polskojęzyczny interfejs (osoby znające starsze wydania menadżera z pewnościa od razu zauważa, że został on znacznie odświeżony, nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Warto zaznaczyć, że aplikacja doskonale obsługuje wszystkie systemy Windows, niezależnie od tego, czy są one w wersji 32- czy 64-bit.  Dlatego też bez problemów można używać aplikacji Total Commander na Windows 7, Vista czy XP. Warto tez dodać, że istnieje wiele wtyczek, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości programu – np. o funkcję nagrywania płyt CD/DVD.

Total Commander jest portale – nie musimy go instalować w systemie. Można więc przenosić go na dowolnym nośniku i używać w każdej chwili na każdym komputerze

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • Multi Commander

  Multi Commander to oprogramowanie typu menadżer plików. Przeznaczony jest dla nieco bardziej zaawansowanych użytkowników. To przede wszystkim ze względu na dużą ilość dostępnych funkcjonalności.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Total Commander 8.01

dodał: ~haincz , 01.12.2010

co ty mówisz, darmowy jest, tylko przypomina o licencji

dodał: ~buhaha , 29.05.2009

"całkowicie darmowy"? :-) Przez 30 dni, jak każdy shareware, a potem d*pa :-) Ktoś tu celowo myli freeware z shareware...

dodał: ~ , 24.02.2009

total commander to cos niespotykanego

dodał: ~ , 24.02.2009

total commander dziala bardzo szybko

dodał: ~smuda , 19.02.2009

uwazam ze total commander sprawuje sie bardzo dobrze

dodał: ~jarek , 17.02.2009

total commander to cos bez czego juz teraz bym sie nie obył

dodał: ~654 , 17.02.2009

ja tez uzywam caly czas total commander\n

dodał: ~ajaj , 17.02.2009

total commander totalnie doskonaly

dodał: ~total commander , 16.02.2009

total commander moj ulubiony program ;)

dodał: ~prawda , 14.02.2009

oj tak total commander to zjawisko niespotykane ¤D super obsluguje ftp

dodał: ~gordon , 09.02.2009

zgodze sie z polerem, total commander jest jedyny w swoim rodzaju, nic go nie zastąpi

dodał: ~poler , 04.02.2009

total commander to najlepszy menadzer plikow jaki wyprodukowano, nie wiem czy jakikolwiek progran moze z nim konkurowac

dodał: ~tryka , 25.01.2009

Total Commander uzywam glownie do FTP bo bardzo szybko przesyla plik na serwer ;)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie