Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Quick File Locker 1.0

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: 4dots Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.05.2016
Rozmiar: 13,17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 0

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Quick File Locker 1.0

Quick File Locker to program przeznaczony do szybkiego i nieskomplikowanego w obsłudze szyfrowania danych. Kolejnym zadaniem opisywanego narzędzia jest ochrona prywatnych danych użytkownika przed niepowołanym dostępem. Ochronie możemy poddać zarówno całe foldery, jak również pojedyncze dokumenty, filmy, zdjęcia i inne pliki, które nie powinny trafić w niepowołane ręce. 

Program Quick File Locker wyposażono w imponującą ilość ciekawych funkcji i przydatnych opcji. Dzięki nim każdy, nawet początkujący użytkownik może bardzo łatwo i sprawnie zablokować innym osobom dostęp do określonych folderów czy też pojedynczych plików znajdujących się nie tylko na dysku twardym komputera. Ochroną możemy objąć również pamięci przenośne np. zewnętrzne dyski twarde, pamięci USB, a nawet dyski wirtualne w chmurze. 

Program jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji i możliwości. Opcja blokowania i szyfrowania danych wymaga jedynie kliknięcia prawym przyciskiem myszy oraz wybraniu odpowiedniej opcji z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Można również skorzystać z techniki przeciągnij i upuść. Wszystko trwa dosłownie kilka chwil.

Ciekawostką jest także tryb Stealth Mode. Czym on się charakteryzuje i jak działa? Dzięki niemu program Quick File Locker jest w stanie pracować nawet w trybie awaryjnym systemu, co z kolei sprawia, że nie sposób obejść zabezpieczeń. Takie rozwiązanie sprawia, że nasze pliki są bardzo dobrze zabezpieczone. 

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Quick File Locker 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie