Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HDClone Free Edition 4.3.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Miray Software
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Rozmiar: 17,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 108

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis HDClone Free Edition 4.3.1

HDClone Free Edition w szybki i niezwykle prosty sposób zrobi dokładną kopię zapasową danych, które zgromadzone są na jednym z naszych dysków twardych. Ten w pełni darmowy (do zastosowań prywatnych) program umożliwi również, w razie potrzeby, przywrócenie stworzonej wcześniej kopii. HDClone Free Edition oferuje użytkownikowi dwa rodzaje widoku: klasyczny oraz kopiowania. W pierwszym możemy w prosty sposób zdefiniować zaplanowaną operację, w drugim zaś możemy wykonywać operację typu backup, odzyskiwanie oraz kopiowanie danych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • Eassos PartitionGuru Free

  Jeżeli chcesz bezpłatnie i efektywnie zarządzać dyskami twardymi w komputerze, koniecznie pobierz Eassos PartitionGuru Free!

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • Directory Opus

  Directory Opus to zaawansowany menadżer plików tworzony przez GB Software, który może stanowić doskonałą alternatywę dla Exploratora Windows. Pod względem wizualnym program nie różni się zbyt wiele od swojego bardziej uznanego konkurenta.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HDClone Free Edition 4.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie