Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HDClone Free Edition 4.3.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Miray Software
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 05.04.2013
Rozmiar: 17,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 109

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis HDClone Free Edition 4.3.1

HDClone Free Edition w szybki i niezwykle prosty sposób zrobi dokładną kopię zapasową danych, które zgromadzone są na jednym z naszych dysków twardych. Ten w pełni darmowy (do zastosowań prywatnych) program umożliwi również, w razie potrzeby, przywrócenie stworzonej wcześniej kopii. HDClone Free Edition oferuje użytkownikowi dwa rodzaje widoku: klasyczny oraz kopiowania. W pierwszym możemy w prosty sposób zdefiniować zaplanowaną operację, w drugim zaś możemy wykonywać operację typu backup, odzyskiwanie oraz kopiowanie danych.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • RAMDisk

  RAMDisk jest aplikacją umożliwiającą tworzenie dodatkowego dysku w obszarze pamięci operacyjnej RAM.

 • Active@ Hard Disk Monitor

  Active@ Hard Disk Monitor to darmowe oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze.

 • ATTO Disk Benchmark

  ATTO Disk Benchmark jest niewielkim programem służącym do testowania wydajności wszelkich urządzeń służących do przechowywania danych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HDClone Free Edition 4.3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie