Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyBCD 2.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: NeoSmart Technologies
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Data modyfikacji: 02.11.2011
Rozmiar: 1,4 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 8144

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis EasyBCD 2.1

Najnowszy EasyBCD to aplikacja, która pozwala na zarządzanie w trybie graficznym programem rozruchowym systemu Windows Vista. Rozwinięciem skrótu pobierz EasyBCD jest Boot Configuration Data. Oprogramowanie EasyBCD za darmo w internecie funkcjonuje pod kategorią narzędzia dyskowe - plikowe i ostatnimi czasami zyskało sobie ogromną popularność. Producentem najnowszy EasyBCD jest NeoSmart Technologies. Dystrybutorzy nałożyli na aplikację licencję darmową, a sam program może być odtwarzany na systemie operacyjnym Microsoft Windows 2000/XP/2003/Vista. Darmowy EasyBCD posiada wiele ciekawych funkcji, które przydatne są każdemu użytkownikowi domowego PC. Przede wszystkim EasyBCD free pozwala na domyślną zmianę uruchamianego systemu, czy też zmianę czasu, po której domyślny system na liście ma zostać uruchomiony. Standardowy czas w programie EasyBCD to mniej więcej 30 sekund.

Inną ciekawą zaletą EasyBCD free jest możliwość wpisów nowych systemów operacyjnych, zarówno którejś ze wcześniejszych edycji Windows jak i Maca, GNU/Linuksa, czy nawet możliwość całkowitego zastąpienia BCD przez Gruba. Ten najnowszy program, którego download jest całkowicie za darmo pozwala także na zmianę domyślnych ustawień dotyczących startu samego systemu poprzez wyłączenie bądź włączenie DEP, PAE, czy też uruchamianie systemu w trybie Kernel - Debug. Program integruje się z narzędziem TweakVI. Najnowsza wersja pobierz EasyBCD stworzyła tak niesamowitą ilość przydatnych funkcji, że program z dnia na dzień zyskuje sobie coraz większe uznanie. Przekłada się to głównie w ilości pobrań tej aplikacji z internetu.

Producenci codziennie notują wzrost liczby pobranych plików. Absolutną nowością jest fakt, iż możliwe jest również całkowite usunięcie BCD w przypadku usunięcia Visty i pozostawieniu na dysku Windowsa XP. Producenci najnowszej wersji tego darmowego programu postawili głównie na niezawodność. Aplikacja ma przede wszystkim dwa cele: obsługiwać system i być niezawodna. Warto nadmienić, że EasyBCD mimo iż jest programem bardzo rozwiniętym to nie sprawia bardzo dużych problemów przy jego obsłudze. Oprogramowanie zostało przeznaczone dla każdego użytkownika PC stąd też jego obsługa została bardzo dokładnie opisana w internecie. Sam plik instalacyjny nie zajmuje wiele miejsca na dysku, a proces instalacji przebiega w bardzo łatwy sposób. Jeżeli chcesz się przekonać o wszystkich zaletach, walorach EasyBCD za darmo pobierz go już teraz na swój komputer.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • UltraDefrag

  UltraDefrag 5 to zupełnie darmowe narzędzie do defragmentacji dysków twardych, które odznacza się przede wszystkim niewielkim rozmiarem oraz szybkością działania.

 • Acronis Backup & Recovery

  Acronis Backup & Recovery to oprogramowanie umożliwiające tworzenie kopii zapasowych danych znajdujących się na dysku twardym komputera, a także ich przywracanie w środowisku fizycznym, wirtualnym, a także chmurowym.

 • Quick File Locker

  Bardzo prosty w obsłudze, choć niezwykle funkcjonalny i przydatny program do szybkiego ukrywania i ochrony poufnych danych.

 • Beyond Compare

  Beyond Compare to proste narzędzie systemowe, umożliwiające porównywanie dowolnych plików i katalogów w systemie Windows.

 • Allway Sync

  Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyBCD 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie