Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Allway Sync 15.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Botkind, Inc.
Licencja: Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 7.8
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 49

Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych

Program jest darmowy, ale wyłącznie w przypadku używania go w celach niekomercyjnych. Możemy więc używać go w domu na własne potrzeby, jednak nie wolno nam stosować go na przykład w firmie i czerpać za jego pośrednictwem zysku. W celu szczegółowych informacji radzimy zapoznać się z umową licencyjną konkretnych programów.

Opis Allway Sync 15.1

Allway Sync to polskojęzyczny program, który służy przede wszystkim do tworzenia kopii zapasowych naszych danych oraz synchronizowania ich pomiędzy lokalizacjami wskazanymi przez użytkownika. Całość, pomimo kilku zaawansowanych funkcji jest niezwykle prosta w obsłudze. To głównie zasługa polskiego menu. Z biegiem czasu na dysku naszego komputera oraz w pamięci innych urządzeń mamy całe mnóstwo różnego rodzaju danych, których nie chcielibyśmy utracić lub zawieruszyć.

Aby się przed tym ustrzec należy je systematycznie synchronizować oraz robić ich kopie zapasowe. Tutaj z pomocą przychodzi opisywany program. Allway Sync, bo o nim mowa pozwala użytkownikowi na synchronizowanie danych w systemach plików FAT, NTFS, SAMBA, UDF, CDFS, Netware oraz X-Drive. Daje także możliwość generowania raportów z synchronizacji (pokazuje różnice pomiędzy synchronizowanymi folderami lub dyskami). Nie zabrakło tutaj opcji odpowiedzialnej za synchronizacje plików zapisanych na dyskach fizycznych z tymi znajdującymi się w chmurze oraz zapisanymi na serwerach FTP.

Uwaga!
Wersja darmowa posiada ograniczenie polegające na możliwości synchronizacji maksymalnie 40 000 plików miesięcznie.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Unlocker

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • EasyBCD

  EasyBCD 1.7.2.7 jest pracującą w trybie graficznym aplikacją służąca do zarządzania startem systemu Windows.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Allway Sync 15.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie