Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AllDup 3.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Michael Thummerer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 56

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AllDup 3.4

AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Całość pomimo braku polskiego menu nie powinna przysporzyć problemu w obsłudze nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu i niewielu opcji.

Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest zastosowanie niezwykle szybkiego i skutecznego algorytmu wyszukującego duplikatów plików w systemie.

Dzięki niemu bez problemu zlokalizujemy zduplikowane pliki tekstowe, filmy, zdjęcia, muzykę, różnego rodzaju dokumenty czy pliki systemowe. Dodatkowe filtrowanie wyszukiwań pozwoli użytkownikowi na jeszcze bardziej szczegółowe wyszukiwanie zawężające wyniki. Dodatkowo możemy wykluczyć z procesu skanowanie pojedyncze foldery lub całe partycje dyskowe. Warto dodać, że wyniki naszych wyszukiwań możemy w niezwykle prosty sposób wyeksportować do dokumentów w formatach txt oraz csv.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Odkurzacz

  Odkrzacz jest bezpłatnym polskim programem służącym do pomocy użytkownikowi przy utrzymywaniu porządku w plikach systemowych jego komputera

 • Auslogics Registry Defrag

  Auslogics Registry Defrag 6 zapewnia optymalne funkcjonowanie rejestru komputera.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Defraggler 2

  Defraggler 2 to – jak nietrudno domyślić się po nazwie – aplikacja przeznaczona do defragmentacji. A czego dokładnie? Właściwie to wszystkiego, bowiem prócz partycji systemowych można także dokonać defragmentacji plików czy katalogów.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AllDup 3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie