Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AllDup 3.4

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Michael Thummerer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 47

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AllDup 3.4

AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows. Całość pomimo braku polskiego menu nie powinna przysporzyć problemu w obsłudze nawet nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. To przede wszystkim za sprawą intuicyjnego menu i niewielu opcji.

Jedną z największych zalet prezentowanego programu jest zastosowanie niezwykle szybkiego i skutecznego algorytmu wyszukującego duplikatów plików w systemie.

Dzięki niemu bez problemu zlokalizujemy zduplikowane pliki tekstowe, filmy, zdjęcia, muzykę, różnego rodzaju dokumenty czy pliki systemowe. Dodatkowe filtrowanie wyszukiwań pozwoli użytkownikowi na jeszcze bardziej szczegółowe wyszukiwanie zawężające wyniki. Dodatkowo możemy wykluczyć z procesu skanowanie pojedyncze foldery lub całe partycje dyskowe. Warto dodać, że wyniki naszych wyszukiwań możemy w niezwykle prosty sposób wyeksportować do dokumentów w formatach txt oraz csv.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Advanced SystemCare Free

  Proste w obsłudze, choć bardzo rozbudowane i funkcjonalne narzędzie służące przyspieszania, czyszczenia oraz optymalizacji systemu operacyjnego Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • Total Commander Ultima Prime

  Total Commander Ultima Prime to specjalna wersja jednego z najpopularniejszych menadżerów plików, która została wzbogacona o masę dodatkowych elementów, do których można uzyskać dostęp w ramach jednej instalacji.

 • Eraser

  Pobierz Eraser 6 całkowicie za darmo. Eraser 6 za free służy do kasowania danych z dysków. Darmowy download programów po polsku z pobierz.pl.

 • Auslogics Disk Defrag

  Każdemu dyskowi twardemu przyda się od czasu do czasu defragmentacja, która pozwala lepiej rozmieścić pliki, przez co zyskujemy nieco miejsca oraz cały system działa nieco szybciej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AllDup 3.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie