Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced SystemCare Free 9.1.0.1089

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: IObit
Licencja: Free to Play Licencja
Data dodania: 16.01.2016
Rozmiar: 39,30 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 53

Free to Play

Gra jest dostępna za darmo. Jedynie niektóre jej elementy, takie jak dodatkowe rodzaje uzbrojenia czy dostęp do pewnych poziomów, wymagają wniesienia opłaty.

Opis Advanced SystemCare Free 9.1.0.1089

Advanced SystemCare Free to bezpłatna wersja rozbudowanego i bardzo funkcjonalnego narzędzia, za pomocą którego zoptymalizujemy działanie systemu operacyjnego Microsoft Windows. Co prawda w programie brakuje kilku funkcji z edycji płatnej PRO, ale prosta obsługa i bardzo intuicyjny interfejs sprawia, że nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego, będą w stanie skorzystać ze wszystkich funkcji i dodatków. 

A wspomnianych funkcji i dodatków jest naprawdę mnóstwo. Zacznijmy jednak od początku. Otóż program Advanced SystemCare Free wyposażono w kilka modułów, które dbają o odpowiednią optymalizację systemu Windows. Praktycznie już po jednym kliknięciu możemy skorzystać z automatycznej diagnozy, która wyszuka wszystkie problemy w systemie. Mowa tu między innymi o składnikach szpiegujących, błędach w rejestrze systemowym, zbędnych plikach tymczasowych i śmieciach, jak również komponentach naruszających naszą prywatność. 

Program nie pomija także błędnych skrótów oraz historii przeglądarki. Rzecz jasna możemy sami zdecydować, które elementy mają zostać usunięte z komputera. Za pomocą Advanced SystemCare Free będziemy również w stanie zabezpieczyć system przed różnymi działaniami z zewnątrz. Przykładem może być opcja, pozwalająca na ustawienie strony startowej w przeglądarce, oraz zablokowanie możliwości zmiany np. za pomocą złośliwego oprogramowania. Bardzo często zdarza się, że instalując program przez przypadek zaznaczamy opcję związaną ze zmianą strony startowej. 

Za pomocą programu będziemy mogli szybko i bezproblemowo usuwać instalowane automatycznie, niechciane wtyczki i dodatki, jak również irytujące paski narzędziowe. Za pomocą Advanced SystemCare Free będziemy mogli również wyłączyć zbędne elementy oraz funkcje systemu operacyjnego, które obniżają wydajność oraz osłabiają bezpieczeństwo. Ciekawostką jest również funkcja Turbo Boost, która tymczasowo wyłącza wiele składników systemu, by poprawić wydajność komputera w wymagających programach lub grach. 

Nie zapomniano również o wymagających i dociekliwych użytkowników. Polecamy zajrzeć do zakładki Narzędzia, gdzie znajdziemy wiele opcji dodatkowych, takich jak narzędzie przydatne przy usuwaniu programów i gier, jak również pozostałości po nich w różnych folderach. Nie zabrakło również narzędzia do defragmentacji dysków i partycji, możliwości sprawdzenia integralności oraz funkcji przywracania omyłkowo usuniętych plików. Co ciekawe, do dyspozycji dostaniemy także moduł przeznaczony do kompletnego usuwania danych bez możliwości ich odzyskania.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • WashAndGo

  WashAndGo 2011 to aplikacja przeznaczona do czyszczenia systemu ze zbędnych rzeczy

 • XYplorer

  XYplorer jest menedżerem plików o bogatych możliwościach, stanowiący świetną alternatywę dla Eksploratora Windows. Swoim wyglądem narzędzie nawiązuje do systemowego mechanizmu, ale znacznie przewyższa go oferowanymi możliwościami.

 • Q-Dir

  Menadżery plików to niezwykle przydatne w czasie codziennej pracy przy komputerze programy. Dzięki nim możemy często zaoszczędzić sporo czasu. To przede wszystkim ze względu na zaimplementowane funkcjonalności. Jednym z prostszych w obsłudze programów tego typu jest darmowy Q-Dir.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • Revo Uninstaller

  Revo Uninstaller 1.93 to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do deinstalacji niechcianych aplikacji z komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced SystemCare Free 9.1.0.1089Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie