Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Advanced Renamer 3.69

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: Kim Jensen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.12.2015
Rozmiar: 9 MB
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Liczba pobrań: 36

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Advanced Renamer 3.69

Advanced Renamer to bardzo przydatne i funkcjonalne narzędzie przeznaczone do zmiany wielu nazw plików, folderów i innych elementów jednocześnie. Wszystko odbywa się w bardzo szybki i w pełni zautomatyzowany sposób, dzięki czemu nie musimy ręcznie zmieniać nazw elementów, co może być bardzo czasochłonne i żmudne. 

Program Advanced Renamer jest w stanie poradzić sobie z ogromną ilością plików i folderów jednocześnie, co z pewnością przyda się posiadaczom ogromnych bibliotek zdjęć, muzyki itp. Mimo zaawansowanych funkcji i ogromnych możliwości, obsługa jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie skorzystać ze wszystkich możliwości i zalet.

Cechą charakterystyczną programu jest między innymi tryb wsadowy. Ułatwia on pracę z dużymi zbiorami plików lub folderów, na przykład wspomnianymi bibliotekami zdjęć itp. Co więcej, program posiada funkcję przenoszenia wielu plików do wskazanej lokalizacji działając niemal jak zaawansowany menadżer plików. Co ciekawe, twórcy programu zastosowali aż 14 różnych metod zmiany nazw plików i folderów. Wszystko jest łatwe w konfiguracji i może być dowolnie zestawiane i łączone. Wśród opcji znajdziemy między innymi możliwość tworzenia zupełnie nowych nazw na podstawie zdefiniowanych znaczników, manipulowanie wielkością liter, usuwanie znaków z danej pozycji, numerowanie itp. 

Program Advanced Renamer potrafi także samodzielnie proponować najlepszą nazwę dla danego piku w oparciu o analizę składową danego elementu. Wszystkie operacje mogą być poprzedzone testami i próbami, co pozwala uniknąć trudnych do odwrócenia błędów. Oprócz tego narzędzie posiada mnóstwo innych, niezwykle przydatnych funkcji. Do dyspozycji użytkownika oddano między innymi opcje do modyfikowania atrybutów i czasów stworzenia, modyfikacji oraz ostatniego użycia plików.

Opisywane narzędzie wspiera również standard Unicode, wyrażenia regularne, pozwala wykorzystywać dane GPS z plików do tworzenia nazw, oferuje też możliwość tworzenia własnych metod w języku JavaScript. Program możemy wykorzystywać do pracy z plikami graficznymi, muzycznymi czy też filmami, zaś z jego poziomy możemy importować pliki CSV z listami danych do przetworzenia oraz zmieniać rozszerzenia plików.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • EASEUS Partition Master 6

  EASEUS Partition Master 6 to narzędzie przeznaczone raczej dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Jak można domyślić się po nazwie, służy ono do pracy z dyskami twardymi.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • Junkware Removal Tool

  Pobierz Junkware Removal Tool i pozbądź się niechcianych programów, toolbarów i obiektów BHO z systemu Windows!

 • TuneUp Utilities

  TuneUp Utilities 2013 to zaawansowany pakiet narzędzi umożliwiających zarządzanie oraz optymalizację pracy systemu operacyjnego Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Advanced Renamer 3.69Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie