Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Active@ Hard Disk Monitor 3.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: LSoft Technologies, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 11.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 67

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Active@ Hard Disk Monitor 3.1

Active@ Hard Disk Monitor to oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze. Całość działa opierając się o popularną technologię S.M.A.R.T., która wykorzystywana jest także w konkurencyjnych narzędziach. Po zainstalowaniu, Active@ Hard Disk Monitor wyświetla na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje dotyczące dysków. Wśród nich znajdziemy takie dane, jak:
- wysokość temperatury pracy dysków,
- całkowity czas pracy każdego z zainstalowanych dysków,
- prędkość obrotową.

Co więcej, prezentowany program pozwala także na uruchomienie zaawansowanych testów, które pomagają w wykrywaniu różnego rodzaju uszkodzeń czy bad sectorów. Warto również wspomnieć, że pomimo braku polskiej wersji językowej, menu Active@ Hard Disk Monitor jest niezwykle proste w obsłudze i nie powinno sprawić problemów nawet tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Narzędzie możemy za dodatkową opłatą upgreadować do wersji PRO, która to oferuje szereg dodatkowych funkcji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • PerfectDisk

  PerfectDisk jest bardzo dobrym narzędziem służącym do przeprowadzania defragmentacji partycji na dysku twardym.

 • NexusFile 5.2

  NexusFile 5.2 to dość niewielki programik, który ma jednak mnóstwo użytecznych funkcji. Jakich mianowicie? Jest to menadżer plików, posiadający wszechstronne możliwości.

 • Advanced Renamer

  Zaawansowany program do prostej i szybkiej zmiany nazw wielu plików, folderów i innych elementów w systemie Windows.

 • O&O Defrag Professional

  Dostępna za darmo w wersji testowej O&O Defrag Professional 14 to aplikacja do skutecznej defragmentacji dysku systemowego

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Active@ Hard Disk Monitor 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie