Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Active@ Hard Disk Monitor 3.1

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: LSoft Technologies, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.04.2015
Rozmiar: 11.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 65

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Active@ Hard Disk Monitor 3.1

Active@ Hard Disk Monitor to oprogramowanie stworzone z myślą o użytkownikach, którzy chcieliby dokładnie sprawdzać i monitorować pracę dysków twardych zainstalowanych w komputerze. Całość działa opierając się o popularną technologię S.M.A.R.T., która wykorzystywana jest także w konkurencyjnych narzędziach. Po zainstalowaniu, Active@ Hard Disk Monitor wyświetla na bieżąco wszystkie najważniejsze informacje dotyczące dysków. Wśród nich znajdziemy takie dane, jak:
- wysokość temperatury pracy dysków,
- całkowity czas pracy każdego z zainstalowanych dysków,
- prędkość obrotową.

Co więcej, prezentowany program pozwala także na uruchomienie zaawansowanych testów, które pomagają w wykrywaniu różnego rodzaju uszkodzeń czy bad sectorów. Warto również wspomnieć, że pomimo braku polskiej wersji językowej, menu Active@ Hard Disk Monitor jest niezwykle proste w obsłudze i nie powinno sprawić problemów nawet tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom. Narzędzie możemy za dodatkową opłatą upgreadować do wersji PRO, która to oferuje szereg dodatkowych funkcji.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • CrystalDiskInfo

  CrystalDiskInfo jest aplikacją do monitorowania stanu wszystkich zainstalowanych dysków twardych.

 • AllDup

  AllDup to prosta w użyciu i przede wszystkim darmowa aplikacja, która służy do wyszukiwania oraz lasowania zduplikowanych plików w systemach operacyjnych z rodziny Windows.

 • Unreal Commander

  Unreal Commander to niezwykle prosty w użytkowaniu menadżer plików przeznaczony dla posiadaczy komputerów z systemem Windows.

 • Partition Manager

  Partition Manager 11 Free Edition to darmowa wersja jednego z popularniejszych programów do partycjonowania dysków twardych, która odznacza się bardzo dobrą szybkością działania oraz czytelnym interfejsem.

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Active@ Hard Disk Monitor 3.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie