Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AOMEI Partition Assistant 5.6

Kategoria: Narzędzia dyskowe i plikowe
Producent: AOMEI Technology Co., Ltd.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.04.2015
Rozmiar: 8.2 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 51

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AOMEI Partition Assistant 5.6

AOMEI Partition Assistant Home Edition to prosty w obsłudze i przede wszystkim darmowy program, który umożliwia zarządzanie partycjami zainstalowanych dysków twardych. Całość może pochwalić się niezwykle intuicyjnym menu w polskiej wersji językowej. Warto dodać, że prezentowany program może współpracować z najpopularniejszymi systemami plików (FAT, FAT32, EXT2/EXT3 oraz NTFS). AOMEI Partition Assistant Home Edition obsługuje dyski wyposażone w interfejs IDE, SATA, eSATA, FireWire, USB oraz SCSI. Do najważniejszych funkcji programu należy zaliczyć możliwość zmiany rozmiaru posiadanych partycji, łączenie ich oraz dzielenie na mniejsze woluminy.

Ponadto AOMEI Partition Assistant Home Edition daje dodatkowo możliwość formatowania, kopiowania, usuwania, jak również przywracania dowolnej partycji dysku. Nie można zapomnieć o dodatkowych funkcjach odpowiedzialnych za tworzenia bootowalnych płyt CD/DVD, naprawę błędów w rekordach rozruchowych MBR czy całkowite ich odbudowywanie. Prezentowane narzędzie to doskonała alternatywa dla płatnego oprogramowania tego typu.

Podobne Narzędzia dyskowe i plikowe

 • Total Commander

  Total Commander to prawdopodobnie najpopularniejszy menadżer plików dla Windows. Program jest niezwykle rozbudowany i posiada wiele przydatnych opcji.

 • Unlocker

 • HDClone Free Edition

  HDClone Free Edition to darmowy program, który umożliwi użytkownikowi stworzenie kopii zapasowej dysku oraz w razie potrzeby, wykonanie backup'u. Ponadto całość zarządzana jest z poziomu prostego w obsłudze menu.

 • Master Commander

  Master Commander 1.0.1to manager plików, który może stanowić konkurencję dla innych, bardziej znanych programów tego typu, jak na przykład Total Commander.

 • Partition Wizard Home Edition

  Partition Wizard Home Edition 6.0 to narzędzie przydatne dla każdego, kto potrzebuje dokonać mniej lub bardziej zaawansowanych operacji na dysku twardym.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AOMEI Partition Assistant 5.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie