Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150

Kategoria: Kompresory plików
Producent: M.Dev Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 8.8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2804

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150

Zipgenius download - i nasz problem był z głowy jeżeli chodziło o temat kompresji plików w środowisku windows,tą komendę teraz zastępuje możliwość  download zipgenius 6; czyli najnowszej wersji tego oprogramowania.

Zipgenius 6, który jest całkowicie za darmo to program służący dekompresji plików, który rozpoznaje niemal wszystkie formaty (ponad 20).


Aplikacja ta zawiera w sobie niemalże wszystkie elementy,które są od niego oczekiwane a mianowicie: zipgenius jest pl i dla windows 7 warto nadmienić że zipgenius  pod problematycznym środowiskiem visty również daje sobie znakomicie radę. Warto tez odnotować, że zipgenius 6 dla windows 7 świadczy o dobrym kodzie tego freewarowego bądź co bądź oprogramowania. Dla przypomnienia dodam, że użytkownicy   mylnie często szukają programu wpisując  "zip genius" lub "zip genius download" w wyszukiwarce co utrudnia pobranie tego banalnego do zassania oprogramowania.Program jest godny polecenia przede wszystkim dla tego, że jest komplementarny obsługuje wiele formatów i jest nowy dzięki temu zawiera pakiet potrzebnych nam do pracy  z nowymi programami aktualizacji.

Podobne Kompresory plików

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie