Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150

Kategoria: Kompresory plików
Producent: M.Dev Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 8.8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2804

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150

Zipgenius download - i nasz problem był z głowy jeżeli chodziło o temat kompresji plików w środowisku windows,tą komendę teraz zastępuje możliwość  download zipgenius 6; czyli najnowszej wersji tego oprogramowania.

Zipgenius 6, który jest całkowicie za darmo to program służący dekompresji plików, który rozpoznaje niemal wszystkie formaty (ponad 20).


Aplikacja ta zawiera w sobie niemalże wszystkie elementy,które są od niego oczekiwane a mianowicie: zipgenius jest pl i dla windows 7 warto nadmienić że zipgenius  pod problematycznym środowiskiem visty również daje sobie znakomicie radę. Warto tez odnotować, że zipgenius 6 dla windows 7 świadczy o dobrym kodzie tego freewarowego bądź co bądź oprogramowania. Dla przypomnienia dodam, że użytkownicy   mylnie często szukają programu wpisując  "zip genius" lub "zip genius download" w wyszukiwarce co utrudnia pobranie tego banalnego do zassania oprogramowania.Program jest godny polecenia przede wszystkim dla tego, że jest komplementarny obsługuje wiele formatów i jest nowy dzięki temu zawiera pakiet potrzebnych nam do pracy  z nowymi programami aktualizacji.

Podobne Kompresory plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZipGenius Suite Edition 6.0.3.1150Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie