Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110

Kategoria: Kompresory plików
Producent: M. Dev Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.12.2010
Data modyfikacji: 10.11.2011
Rozmiar: 11,80 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 476

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110

ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów. Pełna lista wspieranych przez ZipGenius 6.3.2.3110 liczy sobie ponad dwadzieścia pozycji i znajdziemy na niej między innymi RAR, ARJ, ACE, CAB, 7-zip, a także format wykorzystywany w Open Office. Co ważne, aplikacja jest dostępna za darmo, jeśli więc szukasz tego typu narzędzia, pobierz ZipGenius z naszej strony.

Warto zauważyć, że prócz wymienionych formatów mamy także wsparcie dla obrazów CD i DVD- ROM, zapisanych w standardzie ISO9660, czyli takie formaty jak .iso, .nrg i .cmi. Dla wygody użytkownika dodano wbudowanego klienta FTP, dzięki czemu można spakowane archiwa sprawnie i szybko posyłać na serwery. Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest opcja Cutter, pozwalająca na podzielenie dużych plików na kilka mniejszych części, co znacznie usprawnia ich przesył. Jako że mamy wydanie ZipGenius pl, nikt nie powinien mieć problemów z obsługą aplikacji. Warto jednak zauważyć, że sporo użytkowników aplikacji narzeka na dość wolne działanie programu. W niektórych przypadkach słychać nawet głosy, że program zawiesza się podczas wykonywania operacji.

Czy jest to jednak wina samej aplikacji, czy też komputerów użytkowników? Najlepiej pobrać program i przekonać się o tym osobiście. Nie kosztuje to ani grosza, a może stanowić naprawdę dobrą pomoc dla każdego, kto zajmuje się wysyłaniem danych. ZipGenius to program do obsługi wielu formatów archiwizujących.

Podobne Kompresory plików

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie