Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinZip 14

Kategoria: Kompresory plików
Producent: WinZip Computing, S.L.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 25.11.2009
Rozmiar: 13.2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 31129

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinZip 14


Program WinZip 14 jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych programów służących do archiwizacji danych – kompresji i rozpakowywania skompresowanych plików. Najnowszy WinZip stawia przede wszystkim na lepszą integrację z systemem Windows, w tym oczywiście, z najnowszym Windows 7, z którym jest w pełni kompatybilny. WinZip 14 nie działa po polsku. WinZip 14 za darmo można jedynie wypróbować przez 45 dni – szczegółowy cennik rejestracji wszystkich wersji WinZip 14 poniżej.

Jeśli chcesz szybko spakować pliki lub je rozpakować, cały proces usprawni funkcja przeciągnij i upuść obsługiwana przez WinZip pl. Nowy WinZip oferuje o 20% lepszą kompresję formatów JPEG niż inne programy. Podstawowe funkcje WinZip są dostępne w menu kontekstowym Windows, co daje możliwość błyskawicznego archiwizowania danych. Kolejnym usprawnieniem jest możliwość podglądu niektórych plików poprzez Windows Explorer oraz podglądu spakowanych plików w załącznikach poczty w Outlook 2007. WinZip 14 przyspiesza download plików z internetu i pozwala oszczędzić czas pobierania danych. Program pozwala kompresować pliki większe niż 4 GB. Wypróbuj WinZip 14 za free przez 45 dni.

Pewne ulepszenia znajdziemy w WinZip od strony bezpieczeństwa. Do ważniejszych nowości w tym zwględzie należy automatyczne usuwanie plików tymczasowych. Program WinZip obsługuje szyfrowanie AES, dzięki któremu aplikacja działa szybciej. Dostępna jest, znana z poprzedniej wersji, obsługa plików zabezpieczonych hasłem. WinZip pozwala używać nowej funkcji Windows 7 – obsługi ekranu dotykowego. WinZip 14 posiada obsługę Jump Lists. Przekonaj się jak działa WinZip 14, pobierz teraz klikając na zielony przycisk pod tekstem.

Obsługiwane przez WinZip 14 formaty i rozszerzenia to: Zip (.zip), Zipx (.zipx), RAR (.rar), 7Z (.7z), BZ2 (.bz, .bz2, .tbz, .tbz2), LHA/LZH (.lha, .lzh), Cabinet (.cab), Disc Image (.img, .iso), TAR (.tar), GZIP (.gz, .taz, .tgz), Compress (.tz, .z), UUencode (.uu, .uue), Xxencode (.xxe), MIME (.b64, .mi), BinHex (.bhx, .hqx).

Wypada wspomnieć krótko o rozszerzonych wersjach WinZip 14. WinZip Backup oraz WinZip Pro posiadają rozbudowane opcje tworzenia kopii zapasowych danych. Przy ich pomocy można tworzyć kopie zapasowe na rożnych nośnikach, dzielić pliki i zachowywać je w różnych miejscach, również na serwerze z użyciem protokołu FTP. Opcja Job Wizard umożliwia definiowanie zadań, które program będzie wykonywał bez ingerencji użytkownika. Jedyna funkcja jaką wyróżnia się WinZip Pro to możliwość szybkiego przenoszenia, obracania i kompresji zdjęć pobieranych z aparatów fotograficznych (tylko obsługiwane modele).

Licencja i cena

WinZip 14 nie jest freeware. Darmowa wersja WinZip 14 to trial – można go używać przez 45 dni za darmo a następnie należy wykupić licencję. Istnieją trzy wersje WinZip 14. Wersja podstawowa WinZip 14 Standard kosztuje 29.95 euro, wersja WinZip 14 Backup 39.95 euro a WinZip 14 Pro można zakupić za 49.95 euro. (Cennik za stroną oficjalną producenta: winzip.com)

Wymagania systemowe

Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest WinZip 14 to: Windows 7, Windows 2000, Windows XP oraz Windows Vista. WinZip 14 w wersji pl nie jest dostępny. Nie udostępniono również dla WinZip 14 osobnego pliku spolszczenie.

Przekonaj się jak działa najnowszy WinZip 14, ściągnij z naszego serwisu. W naszym dziale Archiwizacja, oprócz WinZip 14, do pobrania czekają inne programy do kompresji danych, również aplikacje działające po polsku i całkowicie bezpłatne.

Podobne Kompresory plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinZip 14Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie