Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinZip 17

Kategoria: Kompresory plików
Producent: WinZip® International LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Data modyfikacji: 17.10.2012
Rozmiar: 47 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 7285

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinZip 17

­­WinZip to jeden z najstarszych programów służących do kompresji plików w systemie Windows. Link do WinZip free  w wersji demonstracyjnej znajdziesz na dole.


Program w prezentowanej tu wersji 17, poza własnym formatem ZIP obsługuje w pełni wszystkie najpopularniejsze standardy kompresji, takie jak ARC, ARJ, CAB, LZH, TAR, Z, GZ, TAZ, TGZ. Program umożliwia również rozpakowywanie archiwów skompresowanych przy pomocy konkurencyjnego formatu RAR. Bardzo ważnym faktem dla posiadaczy pecetów jest to, że WinZip download jest darmowy.

 WinZip oferuje użytkownikom wszystkie niezbędne opcje, takie jak samorozpakowujące się archiwa, możliwość podziału i operacji na wielu skompresowanych plikach jednocześnie, integrację z systemowym menadżerem plików, oraz zabezpieczania utworzonych archiwów hasłem o wysokim standardzie szyfrowania. Główne zalety programu to uniwersalność, łatwość obsługi i szybkość. Dodatkowo program zapewnia obsługę standardu Unicode w nazwach plików, co zapewnia bezproblemową wymianę między komputerami korzystającymi z różnych systemów kodowań oraz bardzo dobrą kompresję plików WAV.

Pobierz WinZip za darmo w naszym serwisie, i do woli pakuj i rozpakowywuj pliki. Aplikacja nie wymaga prawie, żadnej od twojego pecete, dlatego też powinna działać nawet na komputerach jakie już dawno temu popadły w zapomnienie. Co ważniejsze archiwizator działa na wszystkich platformach systemowych. Dlatego posdacza najnowszych wind, nie muszą się martwić, że WinZip na Windows 7 ich zawiedzie. 

Spolszczenie do aplikacji nie będzie Ci potrzebne ponieważ program od dawna pojawia się w naszym języki. W naszym serwisie można znaleźć także nowszą wersję WinZip pl, w dziale kompresy plików.

Podobne Kompresory plików

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinZip 17Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowiu,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie