Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinRAR 4.10

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Alexander Roshal
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Data modyfikacji: 18.01.2012
Rozmiar: 1,44 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 49615

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinRAR 4.10

WinRAR 4.10 to nazwa, która z pewnością doskonale znane jest każdemu użytkownikowi. Ten wydajny archiwizer znajduje zastosowanie niemal wszędzie – od pakowania zdjęć po dzielenie sięgających kilka GB plików na mniejsze paczki (party). Co różni wydani z numerem „4” od poprzednich? Przede wszystkim usprawnienia, dzięki którym szybkość rozpakowywania wzrasta – zdaniem producenta – o 30%. Jest to dość istotne zwłaszcza przy dużych plikach. Poza tym działający doskonale na XP, Vista i Windows 7 WinRAR 4.10 otrzymał uaktualnienie obsługi UDF, co pozwala na rozpakowywanie obrazów płyt ISO z Blu-ray.

Można przekonać się o wszystkich nowościach osobiście. Choć to wydanie WinRAR za darmo nie jest, można pobrać jego wersję testową, która pozwoli na korzystanie z niego przez okres 40 dni. To wystarczająco długo, aby wszechstronnie „przebadać” aplikację pod kątem swoich wymagań. Download WinRAR jest możliwy z tej właśnie strony i polecamy go każdemu. Dlaczego? Prócz obsługi formatu archiwizowania .rar mamy tu też wsparcie dla .zip, a także możliwość rozpakowywania archiwów .lzh, .cab, .7-zip, .ace, .tar i jeszcze kilku innych popularnych. Jako że jest to wydanie WinRAR pl, nikt nie będzie mieć problemów z jego obsługą.

Jak chwali się twórca aplikacji, może ona obsługiwać archiwum mającym ponad 8 miliardów gigabajtów. Jest to imponująca wielkość, którą oczywiście trudno sprawdzić w praktyce. Jeśli jednak masz ochotę zobaczyć, co da się wycisnąć z tego archiwizera, pobierz WinRAR i przez czterdzieści dni testuj jego możliwości. Mamy tu wszystkie opcje dla użytkownika – od wspomnianego na wstępie dzielenia dużych plików na mniejsze, po zabezpieczanie archiwów hasłami i szyfrowanie ich.

Swój sukces WinRAR zawdzięcza autorskim algorytmom kompresji, które odpowiadają za wydajność aplikacji.Każdy, kto wykonuje download plików rar z pewnością chętnie po niego sięgnie. Można pobrać wersję testową z tej właśnie strony – wystarczy tylko kliknąć w poniższy link, aby rozpoczęło się pobieranie pliku instalacyjnego. Można używać WinRAR na x64 i na x32 bitach – w każdej wersji działa tak samo skutecznie i wydajnie. Z pewnością nikt nie będzie rozczarowany tym programem, który zaliczyć można do niezbędnych na każdym komputerze. Polecamy zwłaszcza aktywnym użytkownikom, którzy często wysyłają bądź też ściągają spakowane pliki z Internetu.

Podobne Kompresory plików

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinRAR 4.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie