Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinRAR 3.93

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Alexander Roshal
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.08.2010
Rozmiar: 1.37 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 25985

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinRAR 3.93

WinRAR 3.93 to najnowsza odsłona program do kompresowania plików, który jest bezsprzecznie bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Jeżeli więc zachodzi potrzeba zebrania plików w jedną paczkę, użycie tej aplikacji to najlepszy pomysł. Tym bardziej, że WinRAR 3.93 jest za darmo. Aplikacja ta pozwoli spakować nawet duże ilości danych (kilkaset GB!) w paczki w formacie .rar lub .zip . Możemy też dzięki niej rozpakowywać zbiorki w .cab, .arj, .lzh, .7-zip, .iso i innych.

Dostępny w wersji WinRAR 3.93 pl umożliwia rozbicie dużej paczki na kilka mniejszych, co znacznie ułatwia ściąganie plików z sieci. Mamy także opcję stworzenia archiwum, które będzie samo się rozpakowywać. Dzięki temu można więc spakować film, rozbić go na kilka partii, a następnie wystarczy rozpakować jedną, aby wypakować kolejno wszystkie – otrzymamy na końcu operacji spakowany film.

Download kompresatora RAR jest bezpłatny, jednak jest to wersja shareware – służy ona do użytku domowego. Do używania w firmach czy biurach potrzebna jest licencja, którą można nabyć bezpośrednio u producenta. Aplikacja ta przystosowana jest do wszystkich aktualnie używanych systemów Windows. Można więc używać WinRAR 3.93 na Windows 7, a także Vista i XP.  Polecamy ten program każdemu, ponieważ na pliki spakowane w paczki natknąć się można wszędzie – od stron z darmowymi aplikacjami po korespondencję e-mailową.

Pobierz WinRAR 3.93 za free – z pewnością przyda Ci się także do archiwizowania prywatnych zdjęć, nagrań czy też zbiorów muzycznych. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo miejsca na dysku twardym, zaś zapisane na płycie paczki są łatwe do katalogowania i przeglądania

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinRAR 3.93

dodał: ~f , 22.08.2010

goood

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie