Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinRAR 3.93

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Alexander Roshal
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.08.2010
Rozmiar: 1.37 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 25991

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis WinRAR 3.93

WinRAR 3.93 to najnowsza odsłona program do kompresowania plików, który jest bezsprzecznie bezkonkurencyjny w swojej kategorii. Jeżeli więc zachodzi potrzeba zebrania plików w jedną paczkę, użycie tej aplikacji to najlepszy pomysł. Tym bardziej, że WinRAR 3.93 jest za darmo. Aplikacja ta pozwoli spakować nawet duże ilości danych (kilkaset GB!) w paczki w formacie .rar lub .zip . Możemy też dzięki niej rozpakowywać zbiorki w .cab, .arj, .lzh, .7-zip, .iso i innych.

Dostępny w wersji WinRAR 3.93 pl umożliwia rozbicie dużej paczki na kilka mniejszych, co znacznie ułatwia ściąganie plików z sieci. Mamy także opcję stworzenia archiwum, które będzie samo się rozpakowywać. Dzięki temu można więc spakować film, rozbić go na kilka partii, a następnie wystarczy rozpakować jedną, aby wypakować kolejno wszystkie – otrzymamy na końcu operacji spakowany film.

Download kompresatora RAR jest bezpłatny, jednak jest to wersja shareware – służy ona do użytku domowego. Do używania w firmach czy biurach potrzebna jest licencja, którą można nabyć bezpośrednio u producenta. Aplikacja ta przystosowana jest do wszystkich aktualnie używanych systemów Windows. Można więc używać WinRAR 3.93 na Windows 7, a także Vista i XP.  Polecamy ten program każdemu, ponieważ na pliki spakowane w paczki natknąć się można wszędzie – od stron z darmowymi aplikacjami po korespondencję e-mailową.

Pobierz WinRAR 3.93 za free – z pewnością przyda Ci się także do archiwizowania prywatnych zdjęć, nagrań czy też zbiorów muzycznych. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo miejsca na dysku twardym, zaś zapisane na płycie paczki są łatwe do katalogowania i przeglądania

Podobne Kompresory plików

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinRAR 3.93

dodał: ~f , 22.08.2010

goood

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie