Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinRAR 3.91

Kategoria: Kompresory plików
Producent: RARLAB
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.05.2009
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 33075

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinRAR 3.91

Jeden z najpopularniejszych programów do kompresji danych, który tworzy archiwa z rozszerzeniem .rar. Ponadto WinRAR rozpakowuje inne rodzaje archiwów, na przykład pliki .zip. Bez problemu także tworzy archiwa o rozszerzeniu .zip. Program oferuje graficzne środowisko pracy, obsługuje technologię typu „przeciągnij i upuść”, umożliwia zabezpieczać archiwa hasłem. WinRAR (a nie Win RAR) nie jest dostępny za free, ale jako shareware o 40 dniowym okresie próbnym. Pełna wersja kosztuje $29.00. Download WinRAR z naszego serwisu w wersji trialowej już teraz.

Najnowsza wersja archiwizatora WinRAR 3.91 jest wersja przygotowującą do pracy w systemie Windows x64. Użytkownicy systemu Windows w wersji 64-bit powinni korzystać z odpowiedniej wersji WinRAR, co zapewnia lepsza pracę. WinRAR został przystosowany do pracy z systemami czterordzeniowymi aby przyspieszyć czas kompresji. Poprawiony został również interfejs graficznego - dodano nowe komendy do wiersza poleceń. Jak juz pisaliśmy wcześniej w naszym serwisie WinRAR download dostępny jest tylko w wersji demonstracyjnej.

Nowości w wersji 3.91:
- Zmiany w zakładce “Ścieżka i opcje wypakowania”: przycisk “Nowy folder” tworzy nowy podkatalog w liście drzewa folderów; przycisk F2 zmienia nazwę wybranego folderu; przycisk F5 aktualizuje zawartość drzewa folderów; przycisk „Delete” służy do usuwania wybranego folderu.
- Opcja „Usuń zdublowane foldery ze ścieżki” w zakładce.
- „Ustawienia/Kompresja” została zastąpiona uniwersalną opcją „Usuń zbędne foldery ze ścieżki”.
- Możliwość aktywacji opcji „Pokaż sekundy” w zakładce „Ustawienia/Lista plików” aby zobaczyć sekundy w datach plików na liście plików.
- Do sortowanie plików według nazwy na liście plików program użyje nowego logicznego sortowania plików, o mechanizmie podobnych do Eksplorator Windows, opartego o cyfry w nazwach plików i ich wartość numeryczną.
- Klawisze Ctrl+W zamykają okno główne WinRAR oraz okna podglądu.
- Skrót do „Wyświetl jako tekst Windows” to już nie Ctrl+W, ale Ctrl+I.
- Grupa opcji „Gdzie szukać archiwów SFX” w zakładce “Ustawienia/Integracja/Ikony w menu kontekstowym” pozwala kontrolować przetwarzanie archiwów SFX w menu kontekstowym.
- Menu kontekstowe WinRAR nie działało prawidłowo w Windows 7 beta jeśli ikony w menu kontekstowym były włączone a użytkownik kliknął ikonę pliku w katalogu Biblioteki Windows 7 – ten błąd został poprawiony.
- Wcześniejsze wersje programu WinRAR nie potrafiły zmienić nazwy plików, które miały w nazwie 5 i więcej ciągłych spacji. WinRAR nie wyświetlał tych nazw z przyczyn bezpieczeństwa, gdyż mogły one ukrywać prawdziwe rozszerzenie pliku. Zabezpieczenie to uniemożliwiało prawidłowe działanie polecenia i zostało naprawione.

Pomimo iż WinRAR nie jest za darmo warto po niego sięgnąć, gdyż jest jednym z najlepszych i najpowszechniejszych kompresorów plików. Aplikacja została wydana po polsku co jest bardzo mocnym atutem tego archiwizatora. Winrar pl odróżnia się właśnie tym od innych aplikacji, że od początku wydawany jest w naszym ojczystym języku.

Pobierz WinRAR czyli nową wersję programu kompresującego już teraz.

Podobne Kompresory plików

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinRAR 3.91

dodał: ~~Dzidek , 18.09.2009

Dlaczego brak w opisie, że u Was to jeszcze beta5, a jest już wersja finalna?\nDlaczego brak sygnalizacji że to wersja 64-bit?

dodał: ~Laluś , 18.09.2009

:-) :-O :-(

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie