Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinRAR 3.71

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Eugen Roschal
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 06.06.2008
Rozmiar: 1.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 21683

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis WinRAR 3.71

WinRAR to jeden z najpopularniejszych i równocześnie jeden z najlepszych programów do kompresji plików. Oprócz własnego formatu RAR WinRAR obsługuje najbardziej rozpowszechnione formaty kompresji plików. Program obsługuje samorozpakowujące się archiwa i pozwala dzielić je na woluminy. Dla bezpieczeństwa można zabezpieczyć spakowane dane hasłem lub zaszyfrować. WinRAR 3.71 działa po polsku już w momencie instalacji. Można śmiało powiedzieć, że żaden komputer nie obejdzie się bez WinRAR 3.71 – pobierz już teraz.

WinRAR 3.71 posiada nowy algorytm kompresujący oraz obsługuje pliki i archiwa o wielkości 8,589 miliardów GB. Program w pełni obsługuje format ZIP a także posiada zdolność tworzenia i modyfikacji archiwów SFX oraz tworzenia wieloczęściowych archiwów SFX. Nowymi funkcjami jest interaktywny interfejs graficzny, interfejs linii poleceń, ustawienie hasła oraz dodawanie komentarzy. Program pozwala naprawić nawet fizycznie uszkodzone archiwum. WinRAR szyfruje dane 128 bitowym kluczem AES (Advanced Encryption Standard) a informacja autentyczności może być dodana do archiwum dla większego bezpieczeństwa.

Dla lubiących zmieniać wygląd programów przygotowano na stronie producenta zestaw skórek do WinRAR 3.71. Download skinów jest darmowy – wejdź: "rarlab.com/themes.htm" i wybierz skórkę dla swego WinRAR. WinRAR 3.71 posiada menu pl. Aby używać polskiej wersji językowej WinRAR 3.71 spolszczenie nie jest wymagane. Ściągnij WinRAR 3.71 na darmowy okres próbny.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest WinRAR 3.71 to trial. Przez 40 dni od chwili instalacji możesz używać bezpłatnie WinRAR 3.71. Jest to pełna wersja bez ograniczeń funkcjonalnych.

Cena
Po upływie okresu ewaluacyjnego należy zakupić WinRAR 3.71 full licence. Wersja podstawowa na jedno stanowisko kosztuje 29,95 euro i można ją kupić bezpośrednio ze strony oficjalnej programu: "rarlab.com/shop2rarlab.php?prod=winrar". Warto dodać, że przy zakupie większej ilości licencji cena bardzo korzystnie spada. Zanim kupisz – wypróbuj WinRAR 3.71 za darmo.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na których działa WinRAR 3.71: Vista, XP, 98, Me, NT, 2000. Potwierdzono kompatybilność WinRAR 3.71 z Windows 7. Aby pobrać WinRAR 3.71 na Linux i Mac OS X wejdź na stronę producenta: "rarlab.com/download.htm"

Wypróbuj WinRAR 3.71 za free i sprawdź podobne pogramy w dziale „Kompresory plików”.

Podobne Kompresory plików

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinRAR 3.71

dodał: pawgl , 14.01.2010

Twój komentarz

dodał: kuba997 , 13.11.2008

no...

dodał: ~abba , 06.10.2008

fajny :)

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie