Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

WinAce 2.69

Kategoria: Kompresory plików
Producent: ACE Compression Software & e-merge GmbH
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 3.8 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 1561

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis WinAce 2.69

­­WinAce 2.69 jest kompresorem o bardzo rozbudowanych możliwościach, wykraczających poza standard tego typu oprogramowania.


Program w pełni obsługuje podstawowe metody kompresji - ACE, ZIP, LHA, MS-CAB, JAVA JAR, dla formatów RAR, ARJ, TAR, GZip zapewnia możliwość dekompresji. Program oferuje tworzenie archiwów samorozpakowujących się, możliwość kodowania i zabezpieczania plików hasłem, rozbudowane i skuteczne opcje naprawy uszkodzonych archiwów (ACE i ZIP), integrację z powłoką Windows, dostęp z poziomu linii poleceń i funkcje optymalizacji archiwów. Cechą wyróżniającą WinAce jest bogata oferta przydatnych narzędzi, rzadko dostępnych w tego typu oprogramowaniu. Niestety w związku z zaawansowanymi opcjami jakie oferuje program, winace download nie jest w pełni darmowy.

Aplikacja oferuje przeglądarkę plików graficznych, tekstowych (MS Word)i plików Html, ponadto dostarcza również prosty lecz w pełni funkcjonalny menadżer plików. Program  Winace Archiver jest odpowiedni dla każdego, ceniącego sobie wygodę korzystania z jednej wielofunkcyjnej aplikacji, podczas przeprowadzania operacji na plikach.

W internecie bardzo często można spotkać się z poszukiwaniem nielegalnego oprogramowania. Dlatego też posiadacze pecetów wpisują w wyszukiwarkach takie hasła jak: Winace serial, winace keygen. Niestety nie popieramy nielegalnej działalności w internecie i sugerujemy zakup legalnego oprogramowania. Dlateo też w naszym serwisie nie uświadczy się takich plików jak  Winace crack.

Wymagania programu nie są nadzwyczaj wysokie, dlatego tez powinien sprostać i kązdy komputer osobisty. Program także bezproblemowo poinien współpracować z wszystkimi systemami. Nie wiadomo jeszcze jak  Winace działa pod windows 7. Mamy jesdnak nadzieje, że i pod tym system będzie działał poprawnie, a jeśli nie to producent wyda jakąś łatkę, która poprawi wszystkie problem

Podobne Kompresory plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: WinAce 2.69Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie