Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

VNP Archiwizator 1.1

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Bogdan Ożarowski
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.08.2008
Rozmiar: 575 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 504

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis VNP Archiwizator 1.1

­

VNP ARCHIWIZATOR 1.1 jest programem do zadań jak kompresja danych zbiorów łącznie z możliwością tworzenia wieloelementowych archiwów. Kompresja i dekompresja odbywa się w formatach *.zip, *.cab, *.lha, *.bh i *.jar. Program jest rozpowszechniany jako freeware, a więc bezpłatny dla wszelkiego typu zastosowań.

Największą zaletą programu jest jego wielofunkcyjnyść. Download VNP Archiwizator jest dostępny w naszym serwisie za darmo. Program jest prosty w obsłudze i nie wymaga spolszczenia ani też jakiejś olbyrzmiej znajomości języków obcych.

Obecnie na rynku jest bardzo duża konkurencja jeśli chodzi o archiwizatory. Kompresja plików w dzisiejszych czas jest aż tak popularna i bardzo ułatwia życie, zwłaszcza osobom powszechnie używającym internetu.

Twórcy programów kompresujących dane nie tworza aplikacji które wymagają i zużywją duże zasoby komputera. Dlatego też VNP Archiwizator będzie działał na większości komputerach. Istotną informajcą jest to że VNP Archiwizator działa na Windows 7.

Jeżeli program ten nie przypada Ci do gustu pomimo tego, że VNP Archiwizator jest za free to wejdź do do działu Kompresory plików i wybierz coś dla siebie.

Podobne Kompresory plików

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: VNP Archiwizator 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie