Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

UltimateZip 4.0.2

Kategoria: Kompresory plików
Producent: SWE von Schleusen
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 4,1 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 563

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis UltimateZip 4.0.2

Dekompresja i kompresja plików - zagadnienie stare niemalże jak historia PC'ta. Do zmierzenia się z tym problemem zachęcamy za pośrednictwem programiku o roboczej nazwie UltimateZip 4.0.2.

Na początek trzeba podkreślić, że tego typu oprogramowanie musi być za darmo(jest mnóstwo bezpłatnych, dostępnych w sieci programów, do takich zadań ) dlatego i w tym wypadku mamy do czynienia z oprogramowaniem typu freeware. Środowiskiem operacyjnym, pod które napisany jest program, jest bądź co bądź najpopularniejszy Windows, (nawet problematyczna i wyklęta przez niektórych -  vista).

Aplikacja obsługuje większość formatów używanych przy kompresowaniu,dodatkowym atutem będzie możliwość dekryptażu archiwów i plików w standardzie AES (Rijndael).  Ukłonem w stronę użytkowników jest też zgodność ultimatezip z windows 7,(wiadomo, że mocna pozycja Microsoftu zapewni  "siódemce" dominującą pozycje wśród środowisk operacyjnych).Program łatwo pobrać w internecie, jest on bardzo popularny dlatego też na pierwszej lepszej stronie z programami wystarczy kliknąć "ultimatezip download" lub "pobierz".

Przypominam na koniec o licencji programu i o tym że jest darmowy. Warto dlatego tez skusić i pobawić przez chwilę tą aplikacją bo nic nie jest cenniejsze niż własne doświadczenie z jakim musimy się zmierzyć podczas poszukiwania oprogramowania do naszego Peceta. Pobierz Ultimatezip freeware, albo wejdź do naszego działu kompresory plików i wybierz sobie coś innego.


Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: UltimateZip 4.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie