Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TUGZip 3.5.0.0

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Christian Kindahl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 3,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TUGZip 3.5.0.0

TUGZip 3.5.0.0 to bardzo dobry, darmowy i uniwersalny program do obsługi archiwów, cechuje go bardzo duża liczba wspieranych formatów i bogaty zasób dodatkowych opcji.


Aplikacja ta obsługuje bardzo wiele spośród używanych obecnie formatów kompresji - ZIP, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, CPIO, DEB, GCA, GZ, IMP, JAR, LHA (LZH), LIB, RAR, RPM, SQX, TAR, TGZ, TBZ, TAZ, YZ1 i ZOO jak również pozwala obsługiwać obrazy płyt CD/DVD: BIN, C2D, IMG, ISO i NRG. Jako formaty wyjściowe czyli te, w których program kompresuje obsługiwane są 7-ZIP, BH, BZ2, CAB, JAR, LHA (LZH), SQX, TAR, TGZ, YZ1 i ZIP.

Program oferuje dekompresję wielu plików jednocześnie, pozwala tworzyć archiwa samorozpakowujące się, posiada funkcję naprawcze oraz zabezpieczenie antywirusowe. TUGZip posiada funkcję podglądu zawartości archiwum oraz dodawania komentarzy, w kwestii bezpieczeństwa umożliwia szyfrowanie w jednym z następujących standardów: Blowfish (128-bit.), DES (56-bit.), Triple DES (168-bit.) i Rijndael (128-bit., 192-bit. i 256-bit.). Program jest łatwy w obsłudze, w pełni integruje się z menu kontekstowym Windows, dzięki rozbudowanym opcjom stanowi kompletne narzędzie do pracy ze skompresowanymi plikami.Download TugZip jest dostępny w naszym serwisie całkowicie nieodpłatnie. Zapraszam już teraz do pobrania tej aplikacji i zapoznania się z nią bliżej.

Wymagania tugzip nie są duże. Pownien im sprostać każdy pecet. Aplikacja obsługiwana jest na większości systemach komputerowych co jest jej dużym Atutem. Tugzip na Windows 7 także jest dostępny, więc posiadacze tego oprogramowanie nie muszą się martwić niemożnością odpalenia aplikacji na swoich blaszakach.

W sytuacji problemowej, jaką może sprawić brak znajomości języka angielskiego, mamy w naszym serwisie do pobrania spolszczenie do Tugzip, które ułatwi rozwiązywanie problemów. Poza tym w dziale kompresory plików znajdziesz więcej tego typu programów.

Podobne Kompresory plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TUGZip 3.5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie