Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TUGZip 3.5.0.0

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Christian Kindahl
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 3,9 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1138

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis TUGZip 3.5.0.0

TUGZip 3.5.0.0 to bardzo dobry, darmowy i uniwersalny program do obsługi archiwów, cechuje go bardzo duża liczba wspieranych formatów i bogaty zasób dodatkowych opcji.


Aplikacja ta obsługuje bardzo wiele spośród używanych obecnie formatów kompresji - ZIP, 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, BH, BZ2, CAB, CPIO, DEB, GCA, GZ, IMP, JAR, LHA (LZH), LIB, RAR, RPM, SQX, TAR, TGZ, TBZ, TAZ, YZ1 i ZOO jak również pozwala obsługiwać obrazy płyt CD/DVD: BIN, C2D, IMG, ISO i NRG. Jako formaty wyjściowe czyli te, w których program kompresuje obsługiwane są 7-ZIP, BH, BZ2, CAB, JAR, LHA (LZH), SQX, TAR, TGZ, YZ1 i ZIP.

Program oferuje dekompresję wielu plików jednocześnie, pozwala tworzyć archiwa samorozpakowujące się, posiada funkcję naprawcze oraz zabezpieczenie antywirusowe. TUGZip posiada funkcję podglądu zawartości archiwum oraz dodawania komentarzy, w kwestii bezpieczeństwa umożliwia szyfrowanie w jednym z następujących standardów: Blowfish (128-bit.), DES (56-bit.), Triple DES (168-bit.) i Rijndael (128-bit., 192-bit. i 256-bit.). Program jest łatwy w obsłudze, w pełni integruje się z menu kontekstowym Windows, dzięki rozbudowanym opcjom stanowi kompletne narzędzie do pracy ze skompresowanymi plikami.Download TugZip jest dostępny w naszym serwisie całkowicie nieodpłatnie. Zapraszam już teraz do pobrania tej aplikacji i zapoznania się z nią bliżej.

Wymagania tugzip nie są duże. Pownien im sprostać każdy pecet. Aplikacja obsługiwana jest na większości systemach komputerowych co jest jej dużym Atutem. Tugzip na Windows 7 także jest dostępny, więc posiadacze tego oprogramowanie nie muszą się martwić niemożnością odpalenia aplikacji na swoich blaszakach.

W sytuacji problemowej, jaką może sprawić brak znajomości języka angielskiego, mamy w naszym serwisie do pobrania spolszczenie do Tugzip, które ułatwi rozwiązywanie problemów. Poza tym w dziale kompresory plików znajdziesz więcej tego typu programów.

Podobne Kompresory plików

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TUGZip 3.5.0.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie