Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SafeDecryptor 1.5

Kategoria: Kompresory plików
Producent: GemiScorp Software Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 150 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 264

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SafeDecryptor 1.5

 

Zastanawialiście się kiedyś nad takimi kwestiami szyfrowanie i deszyfrowanie. Poniżej przedstawiamy program, z którym warto się zapoznać w tych kwestiach i przybliżyć jego używanie.

SafeDecryptor to darmowe (licencja freeware) uzupełnienie programu szyfrującego SafeCryptor. Aplikacje można pobrać z naszego serwisu już teraz klikając zielony przycisk na dole.

Wymagania programu są nie wielkie, posiada dobrze zbudowany software i panel nawigacyjny pozwalający bardzo szybko i sprawnie na deszyfrację plików, które chcemy rozpakować. Licencja SafeDecryptor jest freeware, dlatego chociażby dlatego warto pobrać i przetestować ten program.

W naszym serwisie można znaleśź także program, który służy do szyfrowania danych, obie te aplikacje będą działać ze sobą bardzo kompatybilnie, a ich współgranie jest nieodzowne. Download SafeDecryptor juz teraz a potem przejdź do działu Szyfrowanie danych i pobierz aplikacje współpracujące z programem.

Podobne Kompresory plików

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SafeDecryptor 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie