Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SafeDecryptor 1.5

Kategoria: Kompresory plików
Producent: GemiScorp Software Solutions
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 08.08.2008
Rozmiar: 150 kB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 267

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis SafeDecryptor 1.5

 

Zastanawialiście się kiedyś nad takimi kwestiami szyfrowanie i deszyfrowanie. Poniżej przedstawiamy program, z którym warto się zapoznać w tych kwestiach i przybliżyć jego używanie.

SafeDecryptor to darmowe (licencja freeware) uzupełnienie programu szyfrującego SafeCryptor. Aplikacje można pobrać z naszego serwisu już teraz klikając zielony przycisk na dole.

Wymagania programu są nie wielkie, posiada dobrze zbudowany software i panel nawigacyjny pozwalający bardzo szybko i sprawnie na deszyfrację plików, które chcemy rozpakować. Licencja SafeDecryptor jest freeware, dlatego chociażby dlatego warto pobrać i przetestować ten program.

W naszym serwisie można znaleśź także program, który służy do szyfrowania danych, obie te aplikacje będą działać ze sobą bardzo kompatybilnie, a ich współgranie jest nieodzowne. Download SafeDecryptor juz teraz a potem przejdź do działu Szyfrowanie danych i pobierz aplikacje współpracujące z programem.

Podobne Kompresory plików

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SafeDecryptor 1.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie