Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerArchiver 2010

Kategoria: Kompresory plików
Producent: ConeXware, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 17.02.2010
Rozmiar: 7.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 526

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis PowerArchiver 2010

PowerArchiver to program służący do kompresji plików wyróżniający się szybkością i prostotą obsługi. Nowi użytkownicy szybko poznają zasady korzystania z programu dzięki przyjaznemu interfejsowi oraz podręcznikowi obsługi. Wymagających użytkowników zadowoli  pełna integracja z Explorerem Windows, różne metody szyfrowania oraz zaawansowane algorytmy kompresji

PowerArchiver 2010 obsługuje następujące formaty plików: ZIP, 7-ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, GZIP, BZIP2, BH, XXE, UUE, yENC oraz MIME. PowerArchiver 2010 potrafi: bardzo efektywnie kompresować 7-Zip, tworzyć samorozpakowujące archiwa ZIP i CAB, rozkodować pliki na cztery sposoby oraz skanować pliki poprzez domyślny program antywirusowy. Osoby lubiące zmieniać wygląd programu mogą pobrać darmowe skórki do PowerArchiver 2010 – pobierz za darmo ze strony producenta "powerarchiver.com/skins/"     

PowerArchiver 2010 w wersji pl nie jest dostępny. Nie przygotowano także dla PowerArchiver 2010 pliku spolszczenie. Pamiętaj o poprawnej, łącznej pisowni. Pisownia oddzielna lub błędna (Power Archiver 2010, Powerarchuver) utrudnia odnalezienie właściwego programu. Ściągnij PowerArchiver 2010 za free i sprawdź jego możliwości.

Licencja
Producent PowerArchiver 2010 oferuje download programu na licencji trial – można go używać bez ograniczeń przez 30 dni od chwili instalacji.

Cena
Za PowerArchiver 2010 w wersji podstawowej należy zapłacić 19.95 euro. PowerArchiver 2010 Professional kosztuje 28.75 euro. Ceny korzystnie spadają w przypadku zakupienia licencji na wiele stanowisk. (PowerArchiver 2010 Pro posiada dodatkowo opcje: wypalania płyt CD i DVD, tworzenie obrazów ISO, klient FTP, terminarz tworzenia kopii zapasowych, wtyczka do obsługi Outlook).

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne obsługiwane przez PowerArchiver 2010: Windows Vista, Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows NT. W najnowszej wersji dodano kompatybilność PowerArchiver 2010 z Windows 7. Nie jest dostępna wersja PowerArchiver 2010 na Linux.

Podobne Kompresory plików

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerArchiver 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie