Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerArchiver 2007 10.22

Kategoria: Kompresory plików
Producent: ConeXware, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 4,8 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 650

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis PowerArchiver 2007 10.22

PowerAchriwer 2007 to rozbudowany program do kompresji plików oferujący rozbudowane opcje bezpieczeństwa.

Program zwraca uwagę bogatą ofertą opcji oraz atrakcyjnym wyglądem interfejsu, stylizowanym na Microsoft Office 2007, dla wymagających użytkowników istnieje możliwość zmiany wyglądu poprzez system skórek (skins). Program obsługuje wszystkie popularne formaty kompresji - CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2. Dodatkowo obsługuje format 7z oraz ZIP - twórcy PowerArchiwer szczycą się faktem, że udało im się znacznie poprawić osiągi i możliwości tego drugiego. Warto również odnotować opcję konwertowania archiwów pomiędzy różnymi formatami. Charakterystyczną cechą PowerArchiwera jest nacisk na bezpieczeństwo danych. Program oferuje zarówno liczne metody szyfrowania jak i zabezpieczenia antywirusowe gwarantowane zewnętrznym programem. Bogaty wachlarz opcji dostarczanych przez program można dodatkowo rozbudować poprzez dostarczane wtyczki - plug-iny!

Podobne Kompresory plików

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerArchiver 2007 10.22Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie