Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PowerArchiver 2011

Kategoria: Kompresory plików
Producent: ConeXware Inc.
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 22.02.2011
Rozmiar: 8.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 527

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis PowerArchiver 2011

PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil. A czy warto go wykonać? Zdania na temat tego programu są dość podzielone, wiec warto przekonać się osobiście, co potrafi.

PowerArchiver 2011 obsługuje szereg formatów archiwizujących. Znajdziemy tu najpopularniejsze, jak ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, ale też i rzadziej spotykane. Te drugie to na przykład BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ oraz BZIP2. Oprócz tego mamy tu dodatkowe funkcje, jak na przykład tworzenie samorozpakowujących się paczek .zip i .cab,  sprawdzanie programem antywirusowym archiwów ściąganych z sieci, czy też różne metody rozkodowywania plików. Pobierz program za darmo – użytkownicy prywatni mogą korzystać z niego bez żadnych ograniczeń, zaś jeśli chcemy używać aplikacji w biurze czy firmie, musimy wykupić licencję.

Nie ma wydania PowerArchiver pl,  więc do używania programu przyda się znajomość angielskiego w stopniu co najmniej podstawowym. Osoby znające angielskie będą w stanie wykorzystać wszystkie funkcje archwizera, jak na przykład konwertowanie pomiędzy formatami archiwów, rodzaj dekompresji (mamy tu jeden 64-bit oraz trzy 128-bitowe), i inne funkcje. Jako że PowerArchiver 2011 integruje się z systemem, jest w każdej chwili dostępny z menu kontekstowego. Bardzo ułatwia to pracę i sprawia, że w każdej chwili możemy pakować zaznaczone pliki. Ponieważ program dostępny jest za darmo, radzimy wypróbować go w działaniu. 

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PowerArchiver 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie