Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeaZip 3.6

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Giorgio Tani
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.04.2011
Rozmiar: 6,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PeaZip 3.6

PeaZip 3.6 to użyteczny i wydajny program, przeznaczony do archiwizowania plików. Przyda się każdemu, kto często przesyła dane przez Internet. Posiada on wsparcie zarówno dla kompresji, jak i dekompresji plików w formatach ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, NSIS, OOo, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, WIM, XPI, Z/TZ. Możemy dzięki niemu dokonywać na archiwach różnorakich czynności – na przykład generować sumy kontrolne, dzielić i łączyć pliki, itp. Nadto dostępny w wersji pl PeaZip posiada dość interesującą funkcję: generowanie losowych haseł do archiwów. Przyda się to do zabezpieczenia szczególnie istotnych danych.

Download PeaZip jest możliwy z tej właśnie strony. To dość wygodna aplikacja, która z pewnością przyda się zarówno w domu, jak i biurze. Jej pobranie nie kosztuje ani grosza, więc polecamy przetestować program w praktyce. Pokazuje swoje możliwości na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Windows. Należy jednak zauważyć, że podczas instalacji mamy zapytanie o zgodę na zainstalowanie dodatkowego paska narzędzi oraz zmianę strony startowej – należy odznaczyć te opcje, jeśli nie chcemy mieć tych rzeczy.

Warto też dodać, że oprócz losowego generowania haseł mamy tu inne opcje bezpieczeństwa przesyłanych danych. Sa to możliwości zaszyfrowania stworzonego archiwum za pomocą jednego z następujących algorytmów: Serpent256, Blowfish, AES256 lub Twofish 256. Zapewnia to jeszcze większe bezpieczeństwo danych. Polecamy zatem pobranie aplikacji i jej przetestowania zwłaszcza osobom, dla których jest to istotna rzecz podczas codziennego korzystania z sieci.

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeaZip 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie