Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeaZip 3.6

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Giorgio Tani
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.04.2011
Rozmiar: 6,3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 31

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PeaZip 3.6

PeaZip 3.6 to użyteczny i wydajny program, przeznaczony do archiwizowania plików. Przyda się każdemu, kto często przesyła dane przez Internet. Posiada on wsparcie zarówno dla kompresji, jak i dekompresji plików w formatach ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, NSIS, OOo, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, WIM, XPI, Z/TZ. Możemy dzięki niemu dokonywać na archiwach różnorakich czynności – na przykład generować sumy kontrolne, dzielić i łączyć pliki, itp. Nadto dostępny w wersji pl PeaZip posiada dość interesującą funkcję: generowanie losowych haseł do archiwów. Przyda się to do zabezpieczenia szczególnie istotnych danych.

Download PeaZip jest możliwy z tej właśnie strony. To dość wygodna aplikacja, która z pewnością przyda się zarówno w domu, jak i biurze. Jej pobranie nie kosztuje ani grosza, więc polecamy przetestować program w praktyce. Pokazuje swoje możliwości na wszystkich systemach operacyjnych z rodziny Windows. Należy jednak zauważyć, że podczas instalacji mamy zapytanie o zgodę na zainstalowanie dodatkowego paska narzędzi oraz zmianę strony startowej – należy odznaczyć te opcje, jeśli nie chcemy mieć tych rzeczy.

Warto też dodać, że oprócz losowego generowania haseł mamy tu inne opcje bezpieczeństwa przesyłanych danych. Sa to możliwości zaszyfrowania stworzonego archiwum za pomocą jednego z następujących algorytmów: Serpent256, Blowfish, AES256 lub Twofish 256. Zapewnia to jeszcze większe bezpieczeństwo danych. Polecamy zatem pobranie aplikacji i jej przetestowania zwłaszcza osobom, dla których jest to istotna rzecz podczas codziennego korzystania z sieci.

Podobne Kompresory plików

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeaZip 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie