Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeaZip 3.2

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Giorgio Tani
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Rozmiar: 6,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PeaZip 3.2

Darmowy PeaZip 3.2 jest archwizerem plików, który pozwala nie tylko tworzyć archiwa, ale też dokonywać na nich inne operacje. Przykładowo – możemy szyfrować dane algorytmami,  dzielić i łączyć pliki czy generować sumy kontrolne. Pobierz PeaZip 3.2 z naszej strony i przetestuj samemu ten program. Obsługuje on szereg formatów: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, NSIS, OOo, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, WIM, XPI, Z/TZ.

Plik instalacyjny PeaZip 3.2 jest do pobrania z tej właśnie strony. Ma on6,30 MB, więc download PeaZip 3.2 to kwestia kilku chwil. Opłaca się jednak czekać, ponieważ otrzymujesz bezpłatne narzędzie do obróbki i tworzenia archiwów. Aplikacja doskonale spisuje się na kilku systemach operacyjnych – bez kłopotu użyjesz PeaZip 3.2 na Windows 7, Vista i XP. Jeśli chcesz używać PeaZip 3.2 na Linux, zobacz za wersją przeznaczoną na ten system operacyjny.

Nie musisz znać języka angielskiego, aby w pełni wykorzystać tą aplikację. PeaZip 3.2 jest po polsku, choć spotyka się opinie, że jakość tłumaczenia nie jest porywająca. Możesz to zresztą sprawdzić samemu. Pobranie PeaZip 3.2 jest free – nie musisz uiszczać żadnych opłat. Z pewnością aplikacja ta przyda się każdemu, kto potrzebuje mieć dobre narzędzie archiwizacyjne.

Warto jeszcze do zalet programu dodać możliwość losowego generowania haseł do archiwów, co sprawia, że dane w nich zawarte nie dostaną się w niepowołane ręce. Nie daj się długo namawiać, tylko pobierz PeaZip 3.2 z tej strony za darmo!

Podobne Kompresory plików

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeaZip 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie