Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeaZip 3.2

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Giorgio Tani
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Rozmiar: 6,3 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis PeaZip 3.2

Darmowy PeaZip 3.2 jest archwizerem plików, który pozwala nie tylko tworzyć archiwa, ale też dokonywać na nich inne operacje. Przykładowo – możemy szyfrować dane algorytmami,  dzielić i łączyć pliki czy generować sumy kontrolne. Pobierz PeaZip 3.2 z naszej strony i przetestuj samemu ten program. Obsługuje on szereg formatów: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Java (JAR, EAR, WAR), Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), LHA/LZH, NSIS, OOo, PAK/PK3/PK4, RAR, SMZIP, U3P, WIM, XPI, Z/TZ.

Plik instalacyjny PeaZip 3.2 jest do pobrania z tej właśnie strony. Ma on6,30 MB, więc download PeaZip 3.2 to kwestia kilku chwil. Opłaca się jednak czekać, ponieważ otrzymujesz bezpłatne narzędzie do obróbki i tworzenia archiwów. Aplikacja doskonale spisuje się na kilku systemach operacyjnych – bez kłopotu użyjesz PeaZip 3.2 na Windows 7, Vista i XP. Jeśli chcesz używać PeaZip 3.2 na Linux, zobacz za wersją przeznaczoną na ten system operacyjny.

Nie musisz znać języka angielskiego, aby w pełni wykorzystać tą aplikację. PeaZip 3.2 jest po polsku, choć spotyka się opinie, że jakość tłumaczenia nie jest porywająca. Możesz to zresztą sprawdzić samemu. Pobranie PeaZip 3.2 jest free – nie musisz uiszczać żadnych opłat. Z pewnością aplikacja ta przyda się każdemu, kto potrzebuje mieć dobre narzędzie archiwizacyjne.

Warto jeszcze do zalet programu dodać możliwość losowego generowania haseł do archiwów, co sprawia, że dane w nich zawarte nie dostaną się w niepowołane ręce. Nie daj się długo namawiać, tylko pobierz PeaZip 3.2 z tej strony za darmo!

Podobne Kompresory plików

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeaZip 3.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie