Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

PeaZip 2.6.3

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Giorgio Tani
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 4,7 Mb
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1239

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis PeaZip 2.6.3

PeaZip 2.6.3 to program kompresujący pliki, działa on na szerokim spektrum oprogramowania przykładowo tak rożnym od siebie jak   windows Vista i Linux. Kompresor ten to również doskonały archiwizator, zadowala on nowych użytkowników( głównie tym, że jest prosty w obsłudze i ma tryby pracy ustawione już domyślnie) jak i tych bardziej wymagających, którzy łatwo dostroją archiwum do swoich potrzeb za pomocą komplementarnego menu.

Peazip linux to nie jedyny ukłon w stronę userów ,program jest też gotowy  pod windows 7. Kompresja plików obsługuje prawie wszystkie znane formaty (te najsławniejsze jak zip czy rar) jak i  te mniej popularne. Peazip to wygodne narzędzie pracy dla wszystkich tych, którzy maja do czynienia ze spakowanymi plikami, nie do przecenienia jest fakt, że program jest jak najbardziej  przyjazny jeżeli chodzi o ustawienie go "pod nas". Ciekawą funkcja i opcją jest peazip portable co oznacza, że aplet  można instalować na nośnikach pamięci USB dzięki czemu możemy korzystać z niego  "poza systemowo".

Opcja peazip download to dobry pomysł tym bardziej, że wersja jest pełna i zawiera wszystkie funkcje, nie zaśmiecimy więc sobie pamięci czymś co nas w pełni nie będzie satysfakcjonować albo czymś w ogóle nie  pełnym. Warto tez zwrócić uwagę, że peazip windows 7 w niczym nie odstaje od wersji konstruowanych na inne środowiska jest to wymierne świadectwo dbałości o prosty kod programu, który dzięki właśnie tym walorom nie "wiesza się" i dobrze się na nim pracuje.

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: PeaZip 2.6.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie