Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

KGB Archiver 2 beta 2

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Tomasz Pawlak
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 3,7 Mb
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 1613

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis KGB Archiver 2 beta 2

KGB-Archiwer 2 beta 2 to program o niezwykle wyso­kich osiągach w kompresji plików.

Celem twórców było uzyskanie jak najwyższych osiągów jeśli chodzi o kompresję plików. Program KGB Archiver pl znakomicie spełnia pokładane w nim oczekiwania, swoimi możliwościami przewyższa takie programy jak 7zip i UHARC (inne popularne formaty również są obsługiwane). Program KGB Archiver download dostarcza również zaawansowane procedury szyfrowania archiwów systemem AES-256. By zredukować wielkość zasobów koniecznych do działania aplikacji, wygląd został bardzo uproszczony jednak pozostaje przejrzysty i wygodny w obsłudze. Użytkownicy systemów Linuksowych mogą bez problemu korzystać z programu poprzez środowisko Wine. Pobierz KGB Archiver za darmo z naszego portalu. Free KGB Archiver to program godny uwagi dlatego sprawdź go już dzisiaj.

Wymagania i Licencja.

Jedyną ceną jaką musimy ponieść za program, objęty licencją GNU GPL są jego wysokie wymagania sprzętowe (1,5 GHz i minimum 256 Mb pamięci RAM) konieczne by uzyskać jego maksymalne możliwości. KGB Archiver działa pod Windows 7, co na pewno ucieszy posiadaczy tego systemu.

W naszym serwisie, można obejrzeć screeny do KGB Archiver za free. Każdy posiadacz peceta, powinien bliżej zaprzyjaźnić się z tym oprogramowaniem, zwłaszcza że jak mało, który tworzy na prawdę dobrą konkurencję dla innych tego typu aplikacji. Co więcej powtórzę to już drugi raz, Download KGB Archiver jest darmowy.

W internecie często pojawiają się błędne frazy na które wyszukiwany jest program( np. KGB Archiwer). Przypominamy o poprawności pisania tej aplikacji, ponieważ wyszikiwanie jej moze przyspożyć problemy. Po za KGB Archiver zobacz również inne pozycje z kategorii Kompresory plików

Podobne Kompresory plików

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: KGB Archiver 2 beta 2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie