Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IZArc 4.0 beta 1

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Ivan Zahariev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 3.85 Mb
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2582

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IZArc 4.0 beta 1

IZArc 4.0 darmowy program służący do kompresji plików. Jego głównymi cechami są prostota i uniwersalność. IZArc posiada proste, intuicyjne menu. Po instalacji integruje się z systemem operacyjnym a więc jego funkcje dostępne są z poziomu menu kontekstowego. Dodatkowo IZArc oferuje system haseł, samorozpakowujące się archiwa, funkcję naprawy uszkodzonych "paczek" i konwersję pomiędzy formatami. Łatwość i szybkość obsługi gwarantuje obsługa funkcji drag-and-drop (przeciągnij i upuść) między Windows Explorer. Warto wypróbować IZArc 4.0 – pobierz teraz za darmo.

Co ważne, IZArc 4.0 działa po polsku od chwili instalacji. Lista formatów obsługiwanych przez IZArc 4.0 robi bardzo pozytywne wrażenie, są nimi: 7-ZIP, A, ACE, ARC, ARJ, B64, BH, BIN, BZ2, BZA, C2D, CAB, CDI, CPIO, DEB, ENC, GCA, GZ, GZA, HA, IMG, ISO, JAR, LHA, LIB, LZH, MDF, MBF, MIM, NRG, PAK, PDI, PK3, RAR, RPM, TAR, TAZ, TBZ, TGZ, TZ, UUE, WAR, XXE, YZ1, Z, ZIP, ZOO. Warto zwrócić uwagę na możliwość otwierania plików obrazu CD -  ISO, BIN, CDI i NRG. IZArc 4.0 jest free.

Licencja
IZArc 4.0 dostępny jest za darmo na licencji freeware. Darmowy IZArc 4.0 to pełna wersja działająca bez żadnych ograniczeń.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, jaki obsługuje IZArc 4.0 to Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista i Windows 7. Nie udostępniono oficjalnych wersji IZArc 4.0 na Linux i Mac OS X.

Ściągnij IZArc 4.0 z menu pl już teraz. Szukasz programu podobnego do IZArc 4.0? Download innych archiwizatorów z działu „Kompresory plików”.

Podobne Kompresory plików

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IZArc 4.0 beta 1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie