Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IZArc 4.1

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Ivan Zahariev
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2011
Rozmiar: 4,6 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 737

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis IZArc 4.1

IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla  dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku. Poza podstawowymi funkcjami pakowania i rozpakowywania archiwów IZArc umożliwia także otwieranie obrazów płyt CD takich jak ISO, BIN, CDI i NRG. Oprócz tego program ma możliwość tworzenia samorozpakowujących się archiwów (SFX), ma wsparcie dla szyfrowania plików AES 256-bit, daje możliwość naprawy uszkodzonych archiwów ZIP, integruje się z menu Windows Explorera, konwertuje również różne formaty plików pomiędzy sobą (także obrazy CD), za jego pomocą można podglądać i wpisywać różne komentarze do plików oraz wiele więcej.Zapraszamy do pobrania i sprawdzenia programu IZArc.

Podobne Kompresory plików

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IZArc 4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie