Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Iceows 4.2b

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Raphael Mounier
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 12.08.2008
Rozmiar: 150 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, NT
Liczba pobrań: 767

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Iceows 4.2b

Iceows to mały i darmowy program służący do ­kompresowania plików.

Iceows download to kolejna wersja programu ArjFolder. Progam Iceows free rozpakowuje następujące typy archowów: n ICE, ARJ, ZIP, GunZip, TAR, Microsoft CAB, RAR, ACE, MIME, Mac HQX, UUEncode, XXEncode, Base64, JAR, EAR, WAR, LHA, IMP i BZ2; natomiast jako format wyjściowy (kompresji) dostępne są standardy ARJ, Zip i ICE.

Program jest nie wielki dlatego też nie sprawi problemu osobom dla których kompresja plików to czarna magia. Jego obsługa  jest bardzo przystępna i sprawia dużo przyjemności. Download screens do Iceows , jest możliwy w naszym serwisie i pozwala wstępnie zapoznać się z filozofią posługiwania programu. Jak dotąd nie pojawiła się nowsza wersja od Iceows  4.2. Jesto to też najczęściej wyszukiwana odsłona tego programu w sieci.

Niestety program nie może się mierzyć z gigantami w swojej kategorii, pozostaję ciągle w cieniu najbardziej popularnych tego rodzaju aplikacji. Dlatego też, będzie on raczej uzytkowany tylko przez fanów serii Iceows . Jednak mimo wszystko wszyscy, którzy iteresują się różnego rodzajem oprogramowania do peceta, prawdopodbnie prędzej czy później spotkają się taką aplikacją, tymbardziej że program występuje w wersji freeware.

Wymagania:

Program nie potrzebuje wygórowanych wymagań, powinien działać bezproblemowo na każdym pececie. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że  Iceows działa na Windows 7 bez żadnych problemów.

Do pobrania Iceows za darmo ze strony naszego portalu. Jeśli jesteś ciekawy jak sprawdza się w prakryce program Iceows to pobierz go jak najszybciej i testuj jego działanie.


Zobacz inne propozycje freeware z kategorii Kompresory plików­

Podobne Kompresory plików

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Iceows 4.2bAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie