Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HaoZip 2.3

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Haozip Software Studio
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.06.2011
Rozmiar: 7,2 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 490

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HaoZip 2.3

HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR. Aplikacja charakteryzuje się bardzo dobrą jakością kompresji, która według zapowiedzi twórców jest momentami nawet o 30% lepsza od innych tego typu programów.  Jeśli chodzi o pozostałe możliwości HaoZip to pozwala on na tworzenie samorozpakowujących się archiwów, a także ich testowanie w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju błędów. Ponadto aplikacja, podobnie jak bardziej znany WinRAR, umożliwia zabezpieczanie tworzonych archiwów własnym hasłem oraz naprawę uszkodzonych plików. Z innych funkcji programu warto jeszcze wymienić wbudowaną przeglądarkę obrazów, zestaw narzędzi umożliwiających ich konwersję, a także narzędzie pozwalające na generowanie sum kontrolnych MD5.

HaoZip w porównaniu do najpopularniejszych programów do kompresji i dekompresji plików, takich jak WinRAR czy WinZip jest bardzo szybki i do tego udostępniany użytkownikom zupełnie za darmo. Program integruje się z systemem, dzięki czemu użytkownik ma do niego szybki dostęp. Warto jednak pamiętać, że jak na razie download HaoZip nie pozwala na korzystanie z programu w polskiej wersji językowej. Jednak być może wraz ze wzrostem jego popularności, pojawi się jakieś spolszczenie, które ułatwi korzystanie z niego początkującym użytkownikom.

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HaoZip 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie