Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free UPX 3.04

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Jacek Pazera
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 21.11.2008
Rozmiar: 600 Kb
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 979

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free UPX 3.04

Free UPX jest wyspecjalizowaną nakładką graficzną na popularny kompresor  UPX frontend.

Program umożliwia kompresję i dekompresję plików wykonywalnych zgodnych ze specyfikacją Microsoft Portable Executable and COFF Specification (dekompresor plików EXE, DLL, OCX, BPL, CPL). Z poziomu interfejsu graficznego użytkownik ma dostęp do wszystkich parametrów UPX EXE packer, także tych nieudokumentowanych. Jedną z najwięszkych zalet aplikacji jest to, że Free UPX jest dostępny za darmo.

Podstawowa obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć żądany plik na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Compress (lub Decompress, Ultimate Packer for eXecutables).

W internecie można znaleźć takie dodatki jak nakładka graficzna na UPXa. Jeżeli nie podaoba nam się interfejs w jaki została zaopatrzona podstawowa wersja programu, warto się zaopatrzyć w takie addony.

Wymagania:

Program nie potrzebuje wygórowanych wymagań, powinien działać bezproblemowo na każdym pececie. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że  Free UPX działa na Windows 7 bez żadnych problemów.

Download Free UPX dostępny jest w naszym serwisie. Do programu  dołączona jest najnowsza wersja stabilna kompresora UPX dostępna w trakcie pisania programu - UPX 3.03w. Sciągnij UPX.exe i zainstaluj program na swoim pececie. To tak naprawdę wszystko co musisz zrobić aby mieć tą apikacje. Pobierz Free UPX już teraz i przekonaj się jakie ma możliwości. Sprawdź również inne nasze propozycje związane z kategotią - Kompresory plików

(opis pochodzi ze strony producenta)

Podobne Kompresory plików

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • StuffIt Expander

  Darmowy StuffIt Expander 2011 to aplikacja pozwalająca na rozpakowywanie archiwów w popularnych formatach

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free UPX 3.04Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie