Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ExtractNow 4.7.8

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Nathan Moinvaziri
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Data modyfikacji: 17.01.2013
Rozmiar: 1,67 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 758

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ExtractNow 4.7.8

ExtractNow to program przeznaczony do dekompresowania wszelkiego typów archiwów, jest bardzo prosty i dzięki temu idealnie funkcjonalny.

Program Extract Now nie jest kompletnym narzędziem archiwizującym, nie posiada on funkcji kompresji, potrafi jedynie rozpakowywać następujące formaty ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA, TAR, SIT. Twórcy postawili przede wszystkim na łatwość obsługi, która w praktyce sprowadza się do pojedynczego kliknięcia myszką, małą "zasobożerność" i szybkość działania. Jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników zagubionych w różnorodności używanych obecnie formatów kompresji i tych, dla których priorytetem jest szybkość dostępu do zawartości archiwum.­

Ze względu na to, że program jako archiwizator jest aplikacją ubogą, Extractnow cieszy się bardzo słabą popularnością w sieci. Inną sprawą jest też to, że konkurecja nie jest mała i powiększa się z dnia na dzień. Jaka kolwiek walka podejmowana przeciwko gigantycznym kompanią, prdukującym programy powszechnie znane ze swej marki raczej jest bez sensu. Nie ma co się okłamywać, Extract Now taką marką nie jest i zaliczymy jest raczej do nizin aplikacji, związanych kategorią archiwizacjii danych. Zaletą w porównaniu do konkurencji jest to że oprogramowanie jest całkowicie darmowe, Download screenów do Extract Now jest także bezpłatny i można się z nimi zapoznać w naszym serwisie.

Mimo wszystko trzeba jednak zaznaczyć, że Download ExtractNow opłaca się. Program posiada przyjazny dla oka interfejs i jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego też bardzo łatwo się przyzwyczaić do niego.

Wymagania:

Program nie potrzebuje wygórowanych wymagań, powinien działać bezproblemowo na każdym pececie. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że  ExtractNow działa na Windows 7 bez żadnych problemów.

Download programu ExtractNow za free jest oczywiście dostępny na naszej stronie. Sprawdź więc jego działanie już teraz i pobierz ExtractNow całkowicie za darmo. Koniecznie zobacz też inne pozycje z kategorii Kompresory plików.

Podobne Kompresory plików

 • ZipGenius Suite Edition

  ZipGenius Suite Edition 6.3.2.3110 to aplikacja, która przyda się zwłaszcza osobom wysyłającym i ściągającym dużo archiwów z sieci. Jest to bowiem darmowy kompresor danych, posiadający wsparcie dla wszystkich używanych aktualnie formatów archiwów.

 • BitZipper

  Spolszczenie aplikacji do kompresji i dekompresji plików

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • IZArc

  IZArc to darmowy kompresor plików, który posiada wsparcie dla dużej ilości archiwów dzięki czemu jest najbardziej kompatybilnym archiwizerem z pośród innych dostępnych na rynku.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ExtractNow 4.7.8

dodał: ~eugenio , 07.11.2009

Dawno nie było tak rewelacyjnego programu. Równie prościutki w obsłudze, co skuteczny i funkcjonalny. Dla tych, którzy, jak ja , nie potrzebują kombajnu do kompresji, a prostego programu TYLKO do szybkiej dekompresji danych.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie