Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ExtractNow 4.7.8

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Nathan Moinvaziri
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Data modyfikacji: 17.01.2013
Rozmiar: 1,67 Mb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 757

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ExtractNow 4.7.8

ExtractNow to program przeznaczony do dekompresowania wszelkiego typów archiwów, jest bardzo prosty i dzięki temu idealnie funkcjonalny.

Program Extract Now nie jest kompletnym narzędziem archiwizującym, nie posiada on funkcji kompresji, potrafi jedynie rozpakowywać następujące formaty ZIP, RAR, ISO, BIN, IMG, IMA, IMZ, 7Z, ACE, JAR, GZ, LZH, LHA, TAR, SIT. Twórcy postawili przede wszystkim na łatwość obsługi, która w praktyce sprowadza się do pojedynczego kliknięcia myszką, małą "zasobożerność" i szybkość działania. Jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników zagubionych w różnorodności używanych obecnie formatów kompresji i tych, dla których priorytetem jest szybkość dostępu do zawartości archiwum.­

Ze względu na to, że program jako archiwizator jest aplikacją ubogą, Extractnow cieszy się bardzo słabą popularnością w sieci. Inną sprawą jest też to, że konkurecja nie jest mała i powiększa się z dnia na dzień. Jaka kolwiek walka podejmowana przeciwko gigantycznym kompanią, prdukującym programy powszechnie znane ze swej marki raczej jest bez sensu. Nie ma co się okłamywać, Extract Now taką marką nie jest i zaliczymy jest raczej do nizin aplikacji, związanych kategorią archiwizacjii danych. Zaletą w porównaniu do konkurencji jest to że oprogramowanie jest całkowicie darmowe, Download screenów do Extract Now jest także bezpłatny i można się z nimi zapoznać w naszym serwisie.

Mimo wszystko trzeba jednak zaznaczyć, że Download ExtractNow opłaca się. Program posiada przyjazny dla oka interfejs i jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego też bardzo łatwo się przyzwyczaić do niego.

Wymagania:

Program nie potrzebuje wygórowanych wymagań, powinien działać bezproblemowo na każdym pececie. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że  ExtractNow działa na Windows 7 bez żadnych problemów.

Download programu ExtractNow za free jest oczywiście dostępny na naszej stronie. Sprawdź więc jego działanie już teraz i pobierz ExtractNow całkowicie za darmo. Koniecznie zobacz też inne pozycje z kategorii Kompresory plików.

Podobne Kompresory plików

 • WinRAR

  Najnowsza odsłona popularnego programu służącego do kompresji danych - WinRAR 5.11 już dostępna na Pobierz.pl!

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • PeaZip

  PeaZip to jeden z darmowych archiwizatorów plików obsługujący wiele popularnych formatów, takich jak: ACE, ARJ, CAB, CHM, COMPOUND (MSI, DOC, XLS, PPT), CPIO, ISO, Linux (DEB, PET/PUP, RPM, SLP), Java (JAR, EAR, WAR), LHA/LZH, NSIS, SMZIP,

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ExtractNow 4.7.8

dodał: ~eugenio , 07.11.2009

Dawno nie było tak rewelacyjnego programu. Równie prościutki w obsłudze, co skuteczny i funkcjonalny. Dla tych, którzy, jak ja , nie potrzebują kombajnu do kompresji, a prostego programu TYLKO do szybkiej dekompresji danych.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie