Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CoffeeZip 2.5

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Oh!Soft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Rozmiar: 3.5 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 78

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis CoffeeZip 2.5

CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych, które umożliwi Ci tworzenie archiwów ZIP, 7Z, TAR oraz WIM, a także wypakowywanie plików, które zostały skompresowane we wszystkich najpopularniejszych formatach.

Aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, a to przede wszystkim dzieki zaimplementowaniu przejrzystego interfejsu oferującego dostęp do podstawowych funkcji. Program kierowany jest głównie do użytkowników, którzy poszukują lekkiego oraz szybkiego archiwizera plików, mogącego z powodzeniem pracować na słabszych komputerach.

Co więcej, CoffeZip posiada zdolność integracji z powłoką Windowsa, dzięki czemu w czasie kompresowania i dekompresowania plików korzysta z możliwości procesorów wielordzeniowych. Mamy tutaj także do czynienia z szyfrowaniem archiwów ZIP i 7Z (AES 256).

Podobne Kompresory plików

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • WinZip

  Aktualna wersja najpopularniejszego, wieloformatowego, a przez to uniwersalnego programu do kompresji plików.

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CoffeeZip 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików


Kategorie